زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

Mad Max بهترین فیلم سال شد

Mad Max بهترین فیلم سال شد

zoom_review671

جامعه‌ی بین‌المللی منتقدان فیلم، از همین حالا بهترین فیلم سال را Mad Max: Fury Road انتخاب کرده است و می‌خواهد تا دو هفته‌ی دیگر، جایزه‌ی کارگردان این فیلم را هم اهدا کند.

Mad Max بهترین فیلم سال شد

 

بنابر گزارش زوم ریویو به نقل از دیجی کالا مگ فیلم «مد مکس: جاده‌ی خشم»، چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های «مد مکس» است؛ مجموعه‌ای که ۳۶ سال قدمت دارد. می‌توان به جرات ادعا کرد که فیلم Mad Max: Fury Road تا به امروز بهترین فیلم امسال بوده است.

«جامعه‌ی بین‌المللی منتقدان فیلم» هم این ادعا را قبول می‌کند.

Mad Max بهترین فیلم سال شد

Mad Max بهترین فیلم سال شد

این جامعه‌ی منتقدین از همین حالا بهترین فیلم امسال را انتخاب کرده است و این فیلم هم چیزی نیست مگر Mad Max: Fury Road. جرج میلر، کارگردان استرالیایی این فیلم قرار است جایزه‌ی Grand Prix را در فستیوال فیلم «سن سباستین» دریافت کند؛ جایزه‌ای که تا به امروز بیشتر به‌دست کارگردان‌های فیلم‌های هنری و مستقل رسیده است.

«ترنس مالیک»، «رومن پولانسکی» یا «وودی آلن» از کسانی هستند که تا به امروز موفق شده‌اند این جایزه را کسب کنند؛ طوری که انتخاب جرج میلر، یک کارگردان فیلم‌های اکشن، بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

Mad Max بهترین فیلم سال شد

Mad Max بهترین فیلم سال شد

Mad Max بهترین فیلم سال شد

خود جرج میلر هم از اینکه قرار است این جایزه را دریافت کند متعجب شده است. او در این باره به گاردین گفته است: “کاملا شوکه شده بودم. خیلی خوب است که جامعه‌ی بزرگی از منتقدین تلاش جمعی ما را دیده‌اند.”

با تمام این اوصاف، ۴۹۳ نفر از بهترین منتقدان دنیا فیلم Mad Max: Fury Road را به‌عنوان بهترین فیلم سال انتخاب کرده‌اند.

«جامعه‌ی بین‌المللی منتقدان فیلم» در سال ۱۹۳۰ در بلژیک تاسیس شده است. این جامعه، هر ساله بهترین فیلم را انتخاب و جایزه‌ی Grand Prix را در یک فستیوال فیلم بین‌المللی اهدا می‌کنند.

با توجه به واقعی بودن بیشتر تصادف‌ها و صحنه‌های اکشن فیلم، ساخت Mad Max: Fury Road بسیار سخت بوده است؛ طوری که بازیگران و بدلکاران خطرهای زیادی را برای ساخت این فیلم پشت سر گذاشته‌اند. فیلم چند روز پیش در دنیا پخش خانگی شد.

Mad Max بهترین فیلم سال شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود