زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

Cress Williams قهرمان سریال cw یعنی Black Lightning خواهد بود

Cress Williams قهرمان سریال cw یعنی Black Lightning خواهد بود

%image_alt%

همه چیز درباره سریال Black Lightning خیلی سریع پیش می رود و حالا اخبار بیشتری درباره سرنوشت این کمیک منتشر شده.

Cress Williams قهرمان سریال cw یعنی Black Lightning خواهد بود

به گزارش آریافیلم، تنها دوهفته از انتشار اخباری مبنی بر کنار گذاشتن این کمیک توسط Fox و از طرف دیگر تبدیل شدنش به بهترین و مهمترین پروژه شبکه CW برای ساخت سریال و پخش آن می گذرد.

دلیل اینکه Fox این پروژه را کنسل کرد مشخص است، آن ها از تعداد زیاد سریال های قهرمانی یا همان superhero که در دست دارند نگران هستند و Black Lightning را کنار گذاشتند که البته شاید با توجه به داستان این کمیک و طرفدارانی که دارد حرکت خیلی هوشمندانه ای نباشد اما به هر حال بعد از این اتفاق شبکه CW اعلام کرد که این سریال را شروع کرده و لیست کاراکتر های داستان نیز مشخص شده است.

حالا سایت هالیوود ریپورتر گزارش داده که شبکه CW تهییه کننده سریال های قهرمانی دیگر خود مثل Supergirl و The Flash و Arrow یعنی Greg Berlanti را مامور ساخت سریال قهرمانی جدید خود، Black Lightning کرده است و تا به اینجای کار به نظر می رسد Cress Williams برای بازی در نقش قهرمان این داستان انتخاب شده. همچنین نویسندگی این سریال را Salim Akil و Mara Brock Akil به عهده گرفته اند: داستان درباره مردی فرا انسان است که توانایی کنترل الکترو مغناطیس اطراف بدنش را دارد و می تواند از آن برای فلج کردن یا حتی کشتن افراد استفاده کند. از قابلیت های دیگر این فرد این است که با استفاده از الکترو مغناطیس می تواند به مدت محدودی به پرواز درباید و ….

اگر تصمیم نهایی بر این شود که خط داستانی فیلم بر اساس عدالت و اجتماع پیش برود (مثل بقیه ی سریال های قهرمانی CW) احتمالا باید منتظر نوعی ارتباط بین این سریال و بقیه سریال ها مثل Arrow باشیم.

%image_alt%

%image_alt%

 

 

دیدگاه‌ها برای Cress Williams قهرمان سریال cw یعنی Black Lightning خواهد بود بسته هستند
Javad_o_O
۱۲ اسفند ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای Cress Williams قهرمان سریال cw یعنی Black Lightning خواهد بود بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود