زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

Clint Eastwood و ماجرای بمب گذاری المپیک

Clint Eastwood و ماجرای بمب گذاری المپیک

Clint Eastwood و ماجرای بمب گذاری المپیک

کلینت ایستوود قصد دارد فیلمی با بازی لئوناردو دی کاپروی و جونا هیل را جلوی دوربین ببرد که به بمب‌گذاری در المپیک آتلانتا می‌پردازد.

Clint Eastwood و ماجرای بمب گذاری المپیک

به گزارش زوم ریویو به نقل از مهر، Clint Eastwood کارگردان ۸۴ ساله آمریکایی قصد دارد پس از «تک‌تیرانداز آمریکایی» درامی درباره المپیک آتلانتا در سال ۱۹۹۶ را با بازیگران «گرگ وال‌استریت» بسازد.

این کارگردان کهنه کار پس از قرار گرفتن در راس باکس آفیس و موفقیت باورنکردنی فیلمی که درباره تک تیراندازی آمریکایی در عراق بود و سروصدای زیادی به پا کرد، این بار می خواهد داستان ناکامی در جریان بمب‌گذاری در المپیک آتلانتا را با حضور لئوناردو دی کاپریو و جونا هیل فیلم کند.

هیل که برای بازی در «گرگ وال استریت» و «مانی بال»  نامزد اسکار نقش مکمل شد از ماه فوریه به عنوان بازیگر شخصیت نقش اصلی این فیلم یعنی «افسانه ریچارد جِوِل» انتخاب شده است.

Clint Eastwood و ماجرای بمب گذاری المپیک

این مامور حفاظت که موفق می‌شود بمب گذاری در المپیک آتلانتا در سال ۱۹۹۶ را متوقف کند، اندکی بعد خودش به عنوان مظنون مطرح می شود که برای جلب توجه تصمیم به این کار گرفته بود. ورود رسانه‌ها موجب می‌شود تا او زندگی‌اش را از دست بدهد. دی کاپریو نیز برای بازی در نقش وکیلی جنوبی که می‌خواهد به جِوِل کمک کند تا از این کابوس رهایی یابد، انتخاب شده است.

این فیلم که احتمالا نامش «افسانه ریچارد جول» خواهد بود، برمبنای یک داستان واقعی ساخته می‌شود. جول که در سال ۲۰۰۷ درگذشت، زندگی صدها نفر را با پیدا کردن بمب‌ها نجات داده بود. با این حال در این ماجرا یک نفر کشته و چندین نفر زخمی شدند. بعدها مشخص شد که اریک رابرت رودولف تروریستی بود که این بمب را ساخته بود و شبکه های ان‌بی‌سی و سی‌ان‌ان برای گرفتن نوک حمله خود به سوی این مامور امنیتی با شکایت روبه رو شدند.

ایستوود ۸۴ ساله با کسب درآمد ۵۳ میلیون دلاری از «تک تیرانداز آمریکایی» اکنون محبوب هالیوود است. او با این فیلم که بردلی کوپر در آن بازی کرد، در راس فروش سال ۲۰۱۴ قرار گرفت.

این کارگردان کهنه کار که تاکنون با کمپانی برادران وارنر کار کرده باید راهی برای ساختن این فیلم جدید پیدا کند چون قصه جِوِل در اختیار کمپانی فاکس قرن بیستم است و مذاکرات برای رسیدن به توافق در حال انجام است.

Clint Eastwood و ماجرای بمب گذاری المپیک

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود