زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید

Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید

Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید

برای مشاهده لیست سریال هایی که قرار است در ان ها حضور پیدا کند به ادامه مطلب مراجعه کنید

Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید

 

احتمالا خیلی‌ها Carrie-Anne Moss کانادایی را به خاطر بازی‌اش در نقش Trinity در سری فیلم های The Matrix می‌شناسند.

از سال قبل او وارد دنیای تلویزیونی مارول شد و نقشی را بازی می‌کند که شاید بتواند همانند نقشش در فیلم The Matrix ماندگار شود. این شخصیت Jeri Hogarth نام دارد که وکیل بسیار قدرتمندی‌ست و اولین‌بار در سریال Jessica Jones معرفی شد. او با اینکه یک پراگماتیست خون‌سرد است ولی این‌ها باعث نمی‌شوند که کار درست را انجام ندهد.

Moss نقشی را بازی می‌کند که در اصل در کتاب های مصور آن فرد مَرد بود. همان‌طور که اشاره شد اولین بار در سریال جسیکا جونز ظاهر شد ولی بعدا اورا دوباره در فصل دوم سریال Daredevil دیدیم. همینطور قرار است در سریال Iron Fist که سال دیگر منتشر می‌شود یکی از نقش های با تکرار باشد.

البته او را دوباره در فصل دوم جسیکا جونز خواهیم دید ولی احتمالا تا سال ۲۰۱۸ خبری از آن نخواهد بود. همانطور که می‌شود حدس زد حضور در سریال های مختلف برای یک بازیگر می‌تواند جذاب باشد و این دقیقا هما چیزی‌ست که Moss از آن لذت می‌برد.

Moss در مصاحبه‌ای با آی‌جی‌ان در مورد نقش پررنگ‌ترش در جسیکا جونز و نقش کم‌رنگ‌ترش در سریال های دردویل و آیرن فیست گفت. او این سفر کردن‌ها بین سریال‌ها را هیجان‌انگیز خواند و گفت که دوست دارد وقتی کار می‌کند حس خلاقانه داشته باشد و از بودن در سریال های مختلف را دوست دارد. او دلیل دوست‌داشتنش را شورانر های مختلف عنوان کرد و اینکه شورانرها آدم های خلاقی هستند.

Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید

فصل اول و دوم دردویل و فصل اول جسیکا جونز از طریق نتفلیکس قابل دریافت است. فصل اول سریال Luke Cage سی‌ام سپتامبر امسال منتشر می‌شود. سریال های The Defenders و Iron Fist سال ۲۰۱۷

 

زوم ریویو

دیدگاه‌ها برای Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید بسته هستند
محمد
۰۱ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای Carrie-Anne Moss را در سریال ها بیشتر خواهید دید بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود