زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

Benedict Cumberbatch در مینی سریال Patrick Melrose حضور دارد

Benedict Cumberbatch در مینی سریال Patrick Melrose حضور دارد

%image_alt%

اینجوری که به نظر می رسد ما قرار است Benedict Cumberbatch را در هر برنامه تلویزیونی و در هر فیلم سینمایی ببینیم!

Benedict Cumberbatch در مینی سریال Patrick Melrose حضور دارد

به گزارش آریافیلم، Benedict Cumberbatch که این روز ها در تقریبا همه چیز و همه جا حضور دارد، جدیدا برای شرکت در یک پروژه نقشی را قبول کرده.این پروژه جدید یک مینی سریال پنج قسمتی به Melrose است که Cumberbatch در آن به عنوان بازیگر و تهیه کننده فرار است فعالیت کند.این سریال بر مبنای رمانی به قلم Edward St . Aubyn است که داستانش درواقع شرح حالی از زندگی نویسنده می باشد.

فیلم، داستان شخصیتی به نام Patrick Melrose را بیان می کند که بالا و پایین های زیادی در شخصیت او اتفاق می افتد و در یک سریال کوچک و ۵ قسمتی مجموعه ای از رفتار ها و برخورد ها و سواستفاده ها را از او خواهیم دید. با اینکه در توضیح این سریال گفته شده که سریالی طنز و خنده دار است اما از آنجایی که در ساخت آن از فیلم Far From the Maddening Crowd به نویسندگی David Nicholls الهام گرفته شده کمتر می توان به طنز بودنش اطمینان داشت.

از آنجایی که احتمالا خیلی از بیننده ها و علاقمندان رمان چند جلدی Patrick Melrose را نخوانده باشند (مثل خود من) و همچنین در این سریال به طور دقیق بر روی داستان رمان ها مانور داده نمی شود ( درواقع هر قسمت بیانگر یکی از کتاب های رمان است و بیشتر بر روی روز های خاصی از زندگی Patrick در این سریال فکر شده است) اما احتمال می رود این سریال شباهت زیادی به مینی سریال دوست داشتنی و خوش ساخت دیگری که Cumberbatch در آن بازی کرد باشد، نام آن سریال Parade’s End بود.

اما درمورد Cumberbatch مطلبی که خوب است بدانید این است که در گذشته نقش های او بیشتر در سریال ها و شبکه های تلویزیونی رقم می خورد اما مدتی است که حضور او در فیلم های سینمایی بیشتر شده. در واقع به جز سریال Sherlock فعالیت دیگری از او در شبکه های تلویزیونی وجود نداشت تا اینکه اخیرا در سریال The Hollow Crown: The War of the Roses که تازه شروع به فیلم برداری کرده اند ایفای نقش می کند و حالا با بازی در این مینی سریال به نوعی دوباره می توانیم او را در شبکه های تلویزیونی ببینیم.

%image_alt%

%image_alt%

دیدگاه‌ها برای Benedict Cumberbatch در مینی سریال Patrick Melrose حضور دارد بسته هستند
Javad_o_O
۱۲ اسفند ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای Benedict Cumberbatch در مینی سریال Patrick Melrose حضور دارد بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود