زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

۲ Blade Runner در زمستان ۱۳۹۶ اکران می‌شود

۲ Blade Runner در زمستان ۱۳۹۶ اکران می‌شود

2 Blade Runner در زمستان 1396 اکران می‌شود

ساخت دنباله‌ای برای فیلم Blade Runner در دست اجرا است و فیلم‌برداری آن از تیرماه سال آینده آغاز خواهد شد. قرار است این فیلم در زمستان سال ۱۳۹۶ اکران شود.

۲ Blade Runner در زمستان ۱۳۹۶ اکران می‌شود

 

به گزارش زوم ریویو به نقل از دیجی‌کالامگ؛ Blade Runner 2 را «دنیس ویلنو» (Denis Villeneuve) کارگردانی خواهد کرد. او سابقا فیلم‌های Sicario و Prisoners را ساخته بود که آثار سینمایی قابل توجهی بودند. ضمنا ایده‌ی فیلم را «رایدلی اسکات» (Ridley Scott) مطرح کرده و فیلم‌نامه‌ی آن را «همپتون فانچر» (Hampton Fancher) نوشته است.

Blade Runner 2 در زمانی چند دهه بعد از فیلم اول اتفاق می‌افتد و «رایان گاسلینگ» (Ryan Gosling) در آن به نقش‌آفرینی خواهد پرداخت. قرار است «هریسون فورد» (Harrison Ford) نیز در نقش قبلی خود، «دکارد» (Deckard) در این فیلم بازی کند.

این دنباله قرار است نقاط ابهامی از پایان فیلم قبلی را برای تماشاگران روشن کند.

اولین نسخه از فیلم Blade Runner در سال ۱۹۸۲ ساخته شد. این فیلم به کارگردانی رایدلی اسکات و تولید شرکت برادران وارنر (Warner Bros) بود که داستان آن برداشت آزادی از رمان «آیا آدم‌مصنوعی‌ها خواب گوسفند برقی می‌بینند؟»

نوشته‌ی «فیلیپ کی. دیک» (Philip K. Dick) بود. داستان Blade Runner درباره‌ی ماموری بود که وظیفه داشت انسان‌های با ژن مصنوعی را شناسایی و نابود کند. داستان این فیلم نئو-نوآر علمی-تخیلی در زمانی حدود سال ۲۰۱۹ اتفاق می‌افتاد.

۲ Blade Runner در زمستان ۱۳۹۶ اکران می‌شود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود