زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

وکیل وایتی بالجر، گانگستری که جانی دپ نقشش را روی پرده بازی کرده و با این فیلم ابدی شد، می‌گوید اگر دپ در این فیلم دوباره نقش کلاه‌دوز دیوانه فیلم آلیس را هم بازی می‌کرد فرقی نداشت.

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

 

به گزارش زوم ریویو به نقل از بانی فیلم، فیلم «عشای ربانی سیاه» به عنوان بازگشتی به دوران اوج برای جانی دپ مطرح شده و رقیبی بالقوه برای اسکار ۲۰۱۶ است. اما دو مردی که فعالیت‌های جنایت‌آمیزشان پایه این فیلم درام گانگستری را شکل می‌دهند، آن را یک فانتزی بی‌اهمیت خوانده‌اند.

وایتی بالجر رییس بی‌رحم گانگسترها و خبرچین اف‌بی‌آی که در فیلم اسکات کوپر نقشش را جانی دپ ایفا کرده و نقدهای مثبت زیادی هم گرفته، هنوز این فیلم محبوب فستیوال‌ها را ندیده چون در حال حاضر به خاطر دست داشتن در ۱۱ قتل و دیگر فعالیت‌های جنایی بین سال‌های ۱۹۷۱ و ۱۹۹۴ در زندان به سر می‌برد.

ظاهرا رییس سابق دسته وینتر هیل بوستون از بحث کردن درباره زندگی‌اش با دپ سر باز زده بود و به گفته هنک برنان که وکیل اوست، این گانگستر حتی با وجود موفقیت فیلم هم تحت تاثیر قرار نگرفته است

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

برنان به مجله پیپل گفت: «تا جایی که به جیمز بالجر مربوط می‌شود، جانی دپ حتی اگر در این فیلم دوباره نقش کلاه‌دوز دیوانه را هم بازی می‌کرد فرقی نمی‌کرد. طمع هالیوودی پشت عجله برای نمایش دادن موکل من است و فیلم آن تهدید حقیقی به بوستون که در آن زمان به وجود آمد و دست داشتن دولت در تمام آن قتل‌ها را نشان نمی‌دهد».

تبهکاری دیگر به نام کوین ویکس که مرد دست راست و اجراکننده دستورهای این گانگستر بود، نیز می‌گوید خط داستانی «عشای ربانی سیاه» بیشتر توسط سازندگان فیلم اختراع شده است. ویکس که نقشش را جسی پلمونز از سریال «برکینگ بد» بازی می‌کند در مصاحبه‌ای گفت: «ما واقعا آن آدم‌ها را کشتیم. اما این فیلم یک فانتزی است. شخصیت من شبیه کودن‌هاست… تنها شباهت به شخصیت وایتی هم خط مویش بود. نکته بامزه اینجاست که قیافه وایتی واقعا اصلا عوض نشده، فقط لباس‌هایش.

مثل این می‌ماند که در پیچش زمان گیر کرده باشیم. و رفتار همه شخصیت‌ها با آنطور که وایتی با ما در فیلم حرف می‌زد فرق دارد. او هرگز به ما فحش نمی‌داد. در تمام سال‌هایی که من با این مرد بودم هرگز حتی یکبار هم به من فحش نداد. هرگز سر هم داد نزدیم. صحنه آغاز فیلم که من کتک می‌خورم؟ چنین صحنه‌ای هرگز اتفاق نیفتاد.

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

تازه این را هم نشان دادند که من دارم اول فیلم با یک مامور اف‌بی‌آی سیاه‌پوست صحبت می‌کنم، اما من با اف‌بی‌آی صحبت نکردم. من با یک مامور دی‌ای‌اِی به اسم دن دوهرتی صحبت کردم. و همکاری من بعد از این بود که جانی مارتورانو (آدمکش دسته وینتر هیل) شروع به همکاری کرد. واقعا هیچ چیز در این فیلم ترتیب زمانی ندارد».

ویکس که نویسنده کتاب خاطرات پرفروش جنایی حقیقی به نام «بی‌رحمانه: زندگی من در دسته گانگستری ایرلندی وایتی بالجر» است، این را هم گفت که فیلمسازان در فیلم تلقین می‌کنند که خشونت بالجر بعد از مرگ پسرش در سال ۱۹۷۳ افزایش یافت، اما این هم مثالی دیگر از بی‌اعتباری ترتیب زمانی فیلم است.

او گفت: «من وقت مرگ پسرش آنجا نبودم، آن اتفاق قبل از زمان من افتاد، اما برای مرگ مادرش آنجا بودم که خیلی برایش سخت بود. اما واقعا، وایتی مدت‌ها پیش از مرگ پسرش خشن بود»

گنگسترهای واقعی فیلم جانی دپ را مسخره کردند

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود