زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

فروش ۲٫۷ میلیاردی دو هفته گذشته فیلم های روی پرده سینماهای تهران در هفته ای که گذشت تکرار نشد و تمامی فیلم ها با افت فروش مواجه شدند.

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

«بارکد» در عرض یک هفته با فروش ۷۷۵ میلیون تومانی تهران و شهرستان هایش مجموع فروش کل خود را از مرز ۱۰ میلیارد تومان عبور داد. با این حال ساخته مصطفی کیایی در هفته ای که گذشت با از دست دادن پنج سینمای تهرانش نسبت به دو هفته گذشته اش افت فروش قابل توجهی داشت.

این فیلم در حال حاضر در تهران ۲۳ سینما در اختیار دارد و در مجموع شش میلیارد و ۳۲۸ میلیون تومان فروش داشته. «بارکد» در شهرستان ها نیز نسبت به هفته گذشته هفت سالن کمتر دارد و با ۵۰ سینما سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروخته.

 

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

«دراکولا» حالا دیگر در تهران فقط ۱۲ سالن در اختیار دارد و هفت سینمای دیگر خود را از دست داد. این فیلم در عرض یک هفته در تهران ۱۱۲ میلیون تومان دیگر به فروش خود اضافه کرد تا مجموع فروش آن با این مبلغ به دو میلیارد و ۴۵۴ میلیون تومان برسد. ساخته رضا عطاران در شهرستان ها نیز نسبت به هفته قبل سالن های کمتری در اختیار دارد و با ۳۵ سینما در مجموع یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

«زاپاس» هم مانند «دراکولا» برخی از سینماهای تهران خود را نسبت به هفته گذشته در اختیار ندارد و با ۱۵ سالن پس از گذشت ۴۶ روز دو میلیارد و ۳۲۷ میلیون تومان فروخته. ساخته برزو نیک نژاد با ۳۲۴ میلیون تومان فروش در تهران سومین فیلم پرفروش هفته است.

این فیلم در شهرستان ها نیز با حفظ تمام سینماهایش و با ۲۰ سالن مجموع فروش خود را به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسانده. «زاپاس» از امروز سینمای سرگروه خود را به فیلم «من» خواهد داد.
«لانتوری» در پایان هفته دوم اکرانش نسبت به هفته اول نمایش خود ۱۱۹ میلیون تومان کمتر فروخت تا فرضیه افت ناگهانی آن در روزهای آتی قوت گیرد. به تعداد سینماهای این فیلم در تهران سه سالن اضافه شده و مجموع فروش آن نیز در عرض ۱۲ روز یک میلیارد و ۸۱۳ میلیون تومان است. «لانتوری» در شهرستان ها نیز ۲۷ سینما در اختیار دارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز فروش داشته.

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

«دختر» با ۱۳ سینمای تهران در پنجاه و چهارمین روز از اکرانش یک میلیارد و ۸۰۲ میلیون تومان فروخته. این فیلم در شهرستان ها نیز با اضافه شدن ۱۹ سالن به تعداد سینماهایش حالا با ۷۰ سینما مجموع فروش خود را به ۷۹۸ میلیون تومان رسانده است. مجموع فروش ساخته رضا میرکریمی در تهران و شهرستان ها دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.
«ایستاده در غبار» در تهران تنها ۹ سینما در اختیار دارد و هفته پایانی اکرانش را پشت سر می گذراند. این فیلم در تهران یک میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان فروخته و در شهرستان ها نیز با ۲۱ سینما مجموع فروش خود را به ۶۰۰ میلیون تومان رسانده است. مجموع فروش تهران و شهرستان های ساخته محمدحسین مهدویان در هفته آینده از مرز دو میلیارد تومان نیز عبور خواهد کرد.
«ننه نقلی» در تهران فقط چهار سینما در اختیار دارد و با ۶۰۲ میلیون تومان فروش در روزهای آینده اکرانش به طور کامل به پایان می رسد. این فیلم در شهرستان ها نیز با شش سینما ۲۳۰ میلیون تومان فروخته است.
«دزد و پری» با ۱۵ سینما در تهران جمع فروشش به ۳۶۰ میلیون تومان رسیده است. این فیلم در شهرستان ها نیز با دو سینمای شهر مشهد در عرض یک هفته ۲۰ میلیون تومان به مجموع فروش خود اضافه کرد و در مجموع تهران و شهرستان ها ۴۰۰ میلیون تومان فروخته.
«ناردون» در تهران ۲۲ سینما در اختیار دارد و در عرض شش روز ۳۱۸ میلیون تومان فروش داشته است. ساخته فریدون حسن پور با دو سینمای شهر مشهد در عرض پنج روز ۳۰ میلیون تومان فروخته و از امروز نیز در شهرهای اصفهان، شیراز، سنندج، یزد، رشت، مهرشهر و همدان به نمایش درخواهد آمد. تا هفته آینده چندین شهر دیگر نیز به جز شهرهای نامبرده اکران این فیلم را آغاز خواهند کرد.
«امکان مینا» با همان ۱۰ سینمای تهرانش پس از سیزده روز ۱۲۷ میلیون تومان فروخته. ساخته کمال تبریزی در شهرستان ها نیز با پنج سالن ۳۰ میلیون تومان فروش داشته تا مجموع فروشش به ۱۵۷ میلیون تومان برسد. فیلم سینمایی «سایه های موازی» اکران آینده این گروه (زندگی) خواهد بود.
اکران «عادت نمی کنیم» در شهرستان ها همچنان در ۹ شهر ادامه دارد. این فیلم پس از ۶۵ روز نمایش ۵۹۰ میلیون تومان فروش داشت و بزودی اکرانش به طور کامل به پایان می رسد. ساخته ابراهیم ابراهیمیان در تهران در یکی دو سالن نمایش داشت و مجموع کل فروش خود را به یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان رساند. مجموع فروش تهران و شهرستان های «عادت نمی کنیم» دو میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان است.
از امروز نیز فیلم های سینمایی «۱۲ صندلی» در گروه آزاد، «من» در گروه استقلال و «آبنبات چوبی» در گروه آزاد اکران خود را آغاز خواهند کرد. از بین این سه فیلم «آبنبات چوبی» نمایش خود را ابتدا در گروه آزاد آغاز می کند و از هفته آینده نیز اکرانش با سینمای سرگروه (کورش) پیگیری می شود. سینمای سرگروهی که هم اکنون در اختیار «دراکولا» قرار دارد.
فیلم سینمایی «سایه» به کارگردانی مسعود نوابی نیز از هفته آینده در گروه ماندانا و به جای فیلم «دختر» اکرانش آغاز می شود.

کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟

دیدگاه‌ها برای کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟ بسته هستند
محمد
۲۸ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای کدام فیلم حال حاضر روی پرده سینما بیشتر فروخته ؟ بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود