زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

پرکارترین بازیگر سال ۲۰۱۴ را بشناسید

پرکارترین بازیگر سال ۲۰۱۴ را بشناسید

پرکارترین بازیگر سال ۲۰۱۴ را بشناسید

ممکن است بازیگری در نقش‌ های مکمل و فرعی حضور داشته باشد و بدین صورت پرکارترین نام بگیرد.

بنابر گزارش زوم ریویو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ گرچه «جی. کی. سیمونز» نقش اول را در بسیاری از فیلمها ایفا نمی‌کند اما او عنوان پرکارترین بازیگر سال ۲۰۱۴ را به خود اختصاص داده است. در واقع او در پانزده سال گذشته در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی بی‌شماری حضور داشته است.

پرکارترین بازیگر سال ۲۰۱۴ را بشناسید

«سیمونز» در ۱۴۷ فیلم ایفای نقش کرده است. او را برای بازی در فیلم‌های «مرد عنکبوتی»، «نزدیک‌تر» و «جونو» می‌شناسیم. سال ۲۰۱۴ در هفده فیلم و سریال تلویزیونی حضور داشت. در سریال تلویزیونی انیمیشن «هالک»، «نمایندگان اسمش»، «مجموعه فیلم‌های مارول» و «مرد عنکبوتی آلتیمیت» صداپیشگی شخصیت «جی . جوناه جیمسون» را بر عهده داشته است. در سریال‌های تلویزیونی «چوزن»، «مردان در حال کار»، «جوجه رباتی»، «افسانه کورا» و غیره حضور داشته است.

از فیلم‌های سینمایی باید به «شلاق»، «پابرهنه»، «نقطه شکست»، «بچه‌های اتومبیل جعبه‌ای»، «قتل یک گربه»، «بازنویسی» و «مردان، زنان و بچه‌ها» اشاره کرد.

گفتنی است؛ «جی. کی سیمونز» برای بازی در فیلم «شلاق» برنده ۳۵ جایزه بهترین بازیگر مرد مکمل شد و از جمله آنها می‌توان برگزیده شدن در آکادمی اسکار را نام برد.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود