زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند

نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند

نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند

قرار است نویسنده داستان فیلم  “اشتباه ستارگان ما(بخت)” نوشته ای دیگر داشته باشد و در این فیلم که قرار است با عنوان “New Mutants” بر روی پرده سینما برود،جهش یافتگانی جدید معرفی خواهند شد.

نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند

بله،درست شنیدید،هنوز هم جهش یافتگانی ناشناخته باقی مانده اند که تاکنون به صفحه نمایش خانه من و شما نیامده اند مانند کریس کلرمونت و باب مک لئود از سری مردان ایکس.کارگردان “The Fault In Our Stars” اقای جاش بون مدتی بود که در حال کار بر روی جهش یافتگان دنیای X بود.

اما ظاهرا اکنون فرصت ان را پیدا کرده است که فارق از این دنیا تعدادی از جهش یافتگان ناشناس را به جهان معرفی کند.

تیم فیلمنامه نویس یعنی “اسکات نیوستادتر”(Scott Neustadter) و  “مایکل وبر” (Michael H. Weber) اسپین اف جدید فاکسر قرن ۲۰ را با معرفی چند دسته از جوانان جهش یافته که توسط کابل،مگنتو و پروفسور x اموزش دیده اند،استارت خواهند زد؛نکته ای که در این بخش لازم به ذکر است،این مورد میباشد که قرار است داستان این فیلمنامه از زاویه ای دیگر و نقطه ای دیگر از داستان اصلی در کامیک بین سال های ۱۹۸۳تا۱۹۹۱رخ دهد.

کارگردانی این فیلم جدید را “سیمون کینبرگ” (Simon Kinberg) عهده دار خواهد بود؛درحال حاضر درباره ستارگان فیلم و شخصیت های داستان که احتمالا باید تعداد ان ها نیز زیاد باشد،خبری در دست نیست.در این بین شایعاتی نیز راجب چند تن از بازیگران به گوش میرسد که از بین انها حضور  میسی ویلیامز(Maisie Williams) و آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) به عنوان  دو خواهر جهش یافته ،با احتمال بیشتری دنبال میشود؛

این خبر احتمالا برای دوست داران طرفداران سریال بازی تاج و تخت بسیار خوشحال کننده است،چرا که قرار است اریا را بار دیگر و در ظاهری مدرن ببینند.ظاهرا بون صفحه اینستاگرام خود را با تصاویر مبهم به مبدا اولیه معرفی این جهش یافتگان جدید تبدیل کرده است و دراینده باید شاهد اطلاعات وتصاویر بیشتری از این منبع باشیم.

هنوز اطلاعات بیشتری راجب این فیلم  از جمله زمان انتشار در دست نیست.به محض منتشر شدن اطلاعات بیشتر ان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

راستی شما با خود چه فکر میکنید؟جهش یافتگان جدید چه قابلیت یا ویژگی جدیدی را میتوانند معرفی کنند که تا کنون در دنیای مردان ایکس ندیده باشیم ؟

نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند

زوم ریویو

دیدگاه‌ها برای نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند بسته هستند
محمد
۱۷ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای نویسنده The Fault In Our Stars جهش یافتگان معرفی میکند بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود