زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

مخاطبین سینما منتظر چه فیلمهایی هستند؟

مخاطبین سینما منتظر چه فیلمهایی هستند؟

مخاطبین سینما منتظر چه فیلمهایی هستند؟

در یک نظر سنجی روشن شده که فیلمی که مردم بیشتر از همه انتظارش را در پاییز می‌کشند فیلم «بازی‌های گرسنگی: زاغ مقلد – قسمت دوم» است.

مخاطبین سینما منتظر چه فیلمهایی هستند؟

 

به گزارش زوم ریویو به نقل از بانی فیلم، تماشاچیان مشتاقانه منتظر بخش پایانی نمایش دختر جوانی به نام کتنیس اوردین هستند. به این ترتیب باید گفت جنیفر لارنس در نقش کتنیس حتی از دنیل کریگ در نقش جیمز باند هم جلو زده است.

با استناد به نظرسنجی جدیدی که توسط بلیت‌فروشی آنلاین فاندانگو انجام شده، «بازی‌های گرسنگی: زاغ مقلد – قسمت دوم» که آخرین فیلم از این مجموعه فیلم‌های محبوب است، فیلمی است که همه بیش از دیگر فیلم‌ها در فصل پاییز انتظار اکرانش را می‌کشند.

البته نکته دیگری هم وجود دارد. فاندانگو از هزار نفر پرسید که بین ماه‌های سپتامبر و نوامبر بیش از همه انتظار دیدن چه فیلمی را می‌کشند، اما یک فیلم مجموعه‌ای بزرگ دیگر را کنار گذاشت چون «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» ماه دسامبر اکران خواهد شد.

دو فیلم قبلی مجموعه «بازی‌های گرسنگی» هم در صدر لیست فاندانگو قرار گرفته بودند و به این ترتیب این سومین سالی است که این فیلم توانسته رتبه اول را به خود اختصاص دهد. اولین فیلم «بازی‌های گرسنگی» در ماه مارس سال ۲۰۱۲ اکران شد.

آخرین «بازی‌های گرسنگی» ۳۶ درصد از کل رای را به دست آورد. دومین و سومین فیلم‌هایی که همه انتظارشان را می‌کشند جدیدترین فیلم جیمز باند یعنی «اسپکتر» با ۲۶ درصد و همکاری ریدلی اسکات و مت دیمون یعنی «مریخی» با ۱۱ درصد بودند.

مخاطبین سینما منتظر چه فیلمهایی هستند؟

درام «پل جاسوس‌ها» ساخته استیون اسپیلبرگ و نقش منفی جانی دپ به عنوان وایتی بولگر در «مراسم سیاه» هم با به ترتیب ۱۰ درصد و ۹ درصد در رتبه‌های بعدی جای گرفتند. در محدوده فیلم‌های خانوادگی هم «دایناسور خوب» کمپانی پیکسار با ۲۶ درصد کل آرا در صدر قرار گرفت و بعد از آن «پَن» با ۲۲ درصد و «Goosebumps» اقتباس رمان آر.‌ال. استاین با ۱۹ درصد در رتبه‌های بعدی جای گرفتند.

طرفداران ژانر وحشت مشتاق بازگشت ام. نایت شیامالان به ژانری هستند که او را با فیلم «حس ششم» به شهرت رسانده بود. در رقابتی نزدیک، فیلم «بازدید» او با ۲۴ درصد کل آرا در صدر لیست فیلم ترسناک‌هایی که مردم بیشتر از بقیه مشتاق دیدن‌شان هستند قرار گرفت و بعد از آن هم برداشت جدید دانیل رادکلیف از «ویکتور فرانکنستاین» ماری شلی با ۲۳ درصد و «فعالیت فراطبیعی: بعد روح» با ۱۸ درصد بودند.

پاسخ‌دهندگان به این نظرسنجی کمی درباره اسکار هم حدس زدند. جانی دپ که در نقش وایتی بولجر تبهکار بدنام در فیلم «مراسم سیاه» تقریبا غیرقابل شناسایی شده به عنوان فردی که بیش از همه شانس دریافت جایزه اسکار دارد انتخاب شد و پس از او تام هنکس بازیگر «پل جاسوسان» در نقش وکیل قهرمان و مایکل فسبندر در نقش موسس کمپانی اپل در فیلم «استیو جابز» جای گرفتند.

اگر دپ برنده شود، بالاخره پس از سه نامزدی اسکار برای فیلم‌های «سویینی تاد»، «در جستجوی ناکجاآباد» و «دزدان دریایی کاراییب: نفرین مروارید سیاه» موفق به کسب این جایزه خواهد شد.

رای‌دهندگان همچنین پیش‌بینی کردند که جولیا رابرتز برای نقش‌آفرینی‌اش در فیلم «راز درون چشمان‌شان» برنده اسکار خواهد شد و کیت بلانشت هم با فیلم «کارول» و امیلی بلانت با فیلم «سیکاریو» رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند. البته دیگر نقش‌آفرینی‌هایی که شانس دریافت جایزه اسکار را دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به نقش ویل اسمیت در «آسیب مغزی» و جنیفر لارنس در «جوی» اشاره کرد تا ماه دسامبر وارد سالن‌های سینما نمی‌شوند، بنابراین نمی‌توان از همین الان دپ و رابرتز را برنده‌های قطعی خواند

مخاطبین سینما منتظر چه فیلمهایی هستند؟

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود