زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

متوسط قیمت بلیط سینما در آمریکا

متوسط قیمت بلیط سینما در آمریکا

متوسط قیمت بلیط سینما در آمریکا

انجمن ملی سینماداران آمریکا متوسط قیمت بلیت سینما در آمریکای شمالی در سه ماه اول سال جاری میلادی را اعلام کرد.

متوسط قیمت بلیط سینما در آمریکا

به گزارش زوم ریویو به نقل از هنرآنلاین نوشت: سینماروها در سه ماه اول سال ۲۰۱۵ برای دیدن فیلم‌هایی چون “تک‌تیرانداز آمریکایی” و “پنجاه طیف خاکستری” در ایالات متحده و کانادا به طور متوسط ۸٫۱۲ دلار پرداخت کردند.

برابر با آمار انجمن ملی سینماداران آمریکا، این رقم در مقایسه با متوسط قیمت بلیت سینما در سه ماه اول سال ۲۰۱۴ (۷٫۹۶ دلار) حدود دو درصد بیشتر است. این رقم همچنین یک رکورد برای قیمت بلیت سینما در سه ماه اول سال در تاریخ اکران فیلم‌ها در آمریکای شمالی است.

دیدن فیلم‌ها در سینماهای چند سالانه همچنان در مقایسه با سه ماه پایانی سال ۲۰۱۴ ارزان‌تر است. در آن مقطع، سینماروها برای دیدن فیلم‌های سه‌بعدی چون “هابیت: نبرد پنج ارتش” و “بین ستاره‌ای” تا ۸:۳۰ دلار پرداخت کردند. البته با توجه به اینکه در سه ماه اول سال عموما تعداد کمی فیلم‌های کم‌هزینه اکران می‌شوند، کاهش قیمت بلیت سینما طبیعی است. متوسط قیمت بلیت سینما در کل سال ۲۰۱۴ حدود ۸٫۱۷ دلار بود.

از سوی دیگر، درآمد حاصل از فروش فیلم‌ها در آمریکای شمالی در سه ماه اول سال رقمی حدود ۲٫۴۷ میلیارد دلار بود که در مقایسه با موعد مشابه سال گذشته ۳ درصد بیشتر است

متوسط قیمت بلیط سینما در آمریکا

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود