زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

در حال حاضر امید چندانی برای ساخت دنباله یا قسمت دوم Fantastic Four وجود ندارد. فیلمی که قرار بود اقتباسی مدرن و جدید از داستان چهار شخصیت شگفت‌انگیز باشد و همچنین حق ساخت فیلم های آن برای کمپانی فاکس قرن بیستم حفظ شود تا مارول به آن دست پیدا نکند ولی در پایان این فیلم هم از نظر منتقدان و هم از نظر فروش گیشه یک افتضاح به تمام معنا شد.

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

 

فیلم آن‌قدر بد بود که حتی سازندگان هم به بد بودن آن اعتراف کردند و البته از دخالت های استودیو گفته شد و درنهایت باعث شد که کمپانی فاکس قرن بیستم در سکوت و بی‌خبری برنامه های ساخت ادامه آن را لغو کند. برنامه هایی که حتی قبل از اکران وجود داشت و امید های زیادی برای ساخت آن داشتند.

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

خبر خوب اینکه شایعاتی شنیده می‌شود درباره اینکه مارول و فاکس در حال همکاری با هم هستند تا چهار شگفت‌انگیز را نجات دهند. ایده نجات آنها هم دقیقا همان چیزی‌ست که خیلی‌ها به دنبالش بودند و بارها پیشنهاد داده‌اند و آن هم همکاری‌کردن با هم است.

سونی پیکچرز و مارول ستودیوز با همکاری یکدیگر توانستند مردعنکبوتی را دوباره به سینما بیاورند و او را در کنار دیگر سوپرهیرو‌ها قرار دهند و داستانی هدف‌دار برایش رقم بزنند. Fantastic Four هم دقیقا به همچین چیزی احتیاج دارد. حداقل اگر مایلز تلر بازیگر نقش Reed Richards یا همان Mr. Fantastic می‌خواهد دوباره در این نقش ظاهر شود باید اتفاق مشابه مردعنکبوتی رخ دهد.

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

مایلز تلر به تازگی درست مانند دیگران بازیگر فیلم چهارشگفت‌انگیز اشتیاق خود را برای بازی دوباره در این نقش اعلام کرده و در مورد فیلم گفته که بازیگران و شخصیت‌ها را دوست دارد و از نظر او فیلم های Avengers به گونه‌ای اولین خانواده سینمایی مارول را درست کردند. چیزی همانند چهارشگفت‌انگیز که برای انجام و به نمایش‌ درآوردن نیرو های خود به یکدیگر احتیاج دارند.

ولی اگر به آینده چهارشگفت‌انگیز در سینما امید دارید، انتظار نداشته باشید که بازیگران آن برای ادامه فیلم انتخاب شوند. مارول حتی اندرو گارفیلد دوست داشتنی را حفظ نکرد.

این در حالی بود که فیلم های The Amazing Spider-Man هم نقد های خوبی دریاف کردند و هم فروش خوبی داشتند. مارول اگر بخواهد چهار شگفت‌انگیز را بسازد خودش بازیگران را دوباره انتخاب می‌کند تا برنامه خودش را برای آن پیاده‌سازی کند.

قسمت دوم Fantastic Four تاریخ انتشاری ندارد چون فاکس لغوش کرده است.

مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت

دیدگاه‌ها برای مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت بسته هستند
محمد
۲۷ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای مایلز تلر به Fantastic Four بازگشت بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود