زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

لوسی ۲ ساخته می شود

لوسی ۲ ساخته می شود

لوسی 2 ساخته می شود

ساخت قسمت دوم فیلم اکشن سال گذشته تایید شده است.

لوسی ۲ ساخته می شود

 

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، کمپانی یروپاکورپ که تهیه و تولید «لوسی» را بر عهده داشت، این هفته در کنفرانسی از فیلم های آینده اش رونمایی کرد. در این بین نام «لوسی ۲» هم به چشم می خورد.

«لوسی» که سال گذشته اکران شد داستان دختری بود که به واسطه پاره شدن کیسه مواد مخدری قوی درون بدنش، به قدرت های ماوراءالطبیعه دست پیدا کرده بود و می توانست از ۱۰۰ درصد گنجایش مغزش استفاده کند. این در حالی است که گفته می شود یک انسان عادی فقط از ۱۰ درصد ظرفیت مغزش می تواند استفاده کند.

فیلم نخست که سال گذشته روی پرده سینماهای جهان رفت با بازی اسکارلت جوهانسن و مورگان فریمن ساخته شده بود. همین طور کارگردانی آن بر عهده لوک بسون، فیلمساز مشهور فرانسوی و خالق فیلم کلاسیک «لئون» بود. این فیلم چندان در جلب نظر منتقدان موفق نبود و توسط وب سایت روتن تومیتوز فقط ۶۶ درصد «تازه» ارزیابی شد. فروش این اثر در سینماهای جهان هم به طور دقیق چهارصد و پنجاه و هشت میلیون و هشت صد و شصت و سه هزار و شش صد دلار بود.

حضور اسکارلت جوهانسن در فیلم دوم هنوز قطعی نشده اما دلیلی برای عدم حضور این بازیگر سرشناس نیست. همین طور هنوز مشخص نیست آیا لوک بسون روی صندلی کارگردانی این فیلم هم خواهد نشست یا خیر

لوسی ۲ ساخته می شود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود