زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار 2017

کمدی «تونی اردمن» به کارگردانی «مارن اِده» به عنوان نماینده سینمای آلمان در شاخه فیلم‌های غیرانگلیسی اسکار انتخاب شد.

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷

 

به گزارش مووی مگ به نقل از ایسنا، همانطور که پیش‌بینی می‌شد کمدی «تونی اردمن» به کارگردانی «مارن اِده» که در جشنواره کن یکی از نامزدهای نخل طلا بود و در نهایت موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از نگاه انجمن بین‌المللی منتقدین (فیپرشی) شد، از سوی کمیته اسکار سینمای آلمان به عنوان نماینده این کشور در هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار انتخاب شد.

این کمدی که درام درباره پدری است که برای احیای رابطه خود با دخترش شوخی فریبنده‌ای را با او آغاز می‌کند، در جشنواره فیلم کن با تمجید بسیاری از منتقدین رو به رو شد و از حالا می‌توان آن را یکی از پیشتازان شاخه اسکار خارجی ۲۰۱۷ دانست.

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷

کمیته اسکار سینمای آلمان چندی پیش فهرست هشت فیلم شامل «در سطح چشم» به کارگردانی «اوی گلدبرنر» و «یوآخیم دالهوپ»، «ببین کی برگشته» ساخته «دیوید اف. وندنت»، «مه در آگوست» به کارگردانی «کای وسل»، «قدرت تغییر» ساخته «کارل اِی فشنر»، «مردم در مقابل فیتس باوئر» از «لارس کرام»، «خاطرات آن فرانک» به کارگردانی «هانس اشتین‌بیچلر» و «اتسفت زوئیگ: خداحافظی با اروپا» ساخته «ماریا شرادر» و «تونی اردمن» از «مارن اِده» را

در فهرست اولیه نامزدهای معرفی به اسکار قرار داده بود اما از ابتدا شانس فیلم «تونی اردمن» به سبب درخشش و بازخورد مثبت در جشنواره فیلم کن نسبت به سایر فیلم‌ها بیشتر بود.

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷

سینمای آلمان سال گذشته با فیلم «هزارتوی دروغ‌ها» ساخته «جولیو ریکارلی» در شاخه اسکار خارجی حضور داشت که این فیلم به فهرست اولیه نامزدهای اسکار نیز راه یافت.

فهرست اولیه ۹ فیلم خارجی در جوایز اسکار ۲۰۱۶ روز ۱۷ ژانویه اعلام می‌شود و پنج نامزد نهایی نیز روز ۲۴ ژانویه معرفی می‌شوند.

مراسم اعطای جوایز هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (یکشنبه ۸ اسفندماه) در دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار می‌شود و قرار است این رویداد سینمایی در بیش از ۲۲۵ کشور جهان به صورت زنده به روی آنتن برود.

زوم ریویو

فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷

دیدگاه‌ها برای فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷ بسته هستند
محمد
۰۵ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای فیلم کمدی تونی اردمن نامزد آلمان در اسکار ۲۰۱۷ بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود