زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

فیلم شخصیت جدید کمپانی مارول ساخته می شود

فیلم شخصیت جدید کمپانی مارول ساخته می شود

فیلم شخصیت جدید کمپانی مارول ساخته می شود

پس از انتشار عکس هایی از این فیلم بالاخره مارول تصمیم گرفت تا رسما ساخت «ددپول» را تایید کند.

فیلم شخصیت جدید کمپانی مارول ساخته می شود

 

به گذارش زوم ریویو به نقل از تسنیم، بعد از موج مثبتی که با درز عکس های فیلم «ددپول» در فضای مجازی به راه افتاد، کمپانی مارول تصمیم گرفت تا بالاخره رسما اعلام کند که فیلمی با اقتباس از کمیک های ددپول می سازد. این کمپانی با همکاری استودیوی فاکس قرن بیستم می خواهد ددپول را برای سال ۲۰۱۶ و به طور دقیق تر روز ۱۲ فوریه آن سال آماده کند.

همان طور که زمزمه اش به وجود آمده بود و پیش بینی می شد، تیم میلر کارگردانی جدیدترین پروژه ابر قهرمانی ماورل را بر عهده دارد. اولین . آخرین باری که اقتباسی از این شخصیت کمیک بر پرده نقره ای دیده شد، به سال ۲۰۰۹ بر می گردد. جایی که ریان رینولدز در فیلم «ریشه های مردان ایکس: ولورین» نقش کاراکتر «وید ویلسون/ ددپول» را بر عهده داشت. پیش بینی می شود خود رینولدز برای بازگشت به این نقش در فیلم جدید هم انتخاب شود.

رینولدز البته سابقه حضور در یک فیلم ابرقهرمانی دیگر را هم به عنوان نقش اول داشته. او برای کمپانی رقیب مارول، «دی سی» نقش فانوس سبز را در فیلمی به همین نام بازی کرد که تقریبا به هیچ عنوان مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار نگرفت.اما شخصیت دوست داشتنی تر خود «ددپول» به نسبت «فانوس سبز» مارول را امیدوار می کند که همکاری آنها با رینولدز شکست نخورد.

«ددپول» کاراکتری با نام اصلی وید ویلسون است. حضور او در کامیک بوک ها با نقش های منفی آغاز شد. اما خصوصیت های شخصیتی وی، نظیر بذله گویی و «شکستن دیوار چهارم» باعث شد تا مخاطبان به او علاقه مند شوند و ددپول تبدیل به یکی از ابرقهرمانان مارول گردد.

از دنیای سینمایی مارول در کمپانی فاکس قرن بیستم همین طور خبر می رسد که اکران سری جدید فیلم ابرقهرمانی «چهار شگفت انگیز» هم از روز ۱۶ ژوئن ۲۰۱۵ به ۷ آگوست ۲۰۱۵ منتقل شده . فیلم تازه جاش ترانک پیش از این هم با تغییر تاریخ اکران مواجه شده بود.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود