زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

عنوان فیلم جدید استیون اسپیلبرگ مشخص شد

عنوان فیلم جدید استیون اسپیلبرگ مشخص شد

عنوان فیلم جدید استیون اسپیلبرگ مشخص شد

به گزارش زوم ریویو ؛ کمپانی دریم ورک عنوان فیلم جدید استیون اسپیلبرگ که تام هنکس در آن ایفای نقش می کند را ««پل جاسوس ها / Bridge of Spies»» اعلام کرد .

عنوان فیلم جدید استیون اسپیلبرگ مشخص شد

بر اساس جزئیات بیشتری که از این پروژه منتشر شده ، جان ویلیامز که تقریبا موسیقی تمام فیلم های اسپیلبرگ را ساخته است در این فیلم که یکی از نادرترین پروژه های اسپیلبرگ می باشد کنار این کارگردان پرآوازه نخواهد بود و توماس نیومن موسیقی این فیلم را می سازد .

دریم ورک دلیل حضور نداشتن ویلیامز در این پروژه را یک مشکل سلامتی اعلام کرده است . جان ویلیامز که به عنوان یکی از بزگترین موسیقی سازهای تاریخ شناخته می شود ، موسیقی ۲۶ فیلم از ۲۷ فیلم استیون اسپیلبرگ را ساخته است و در دیگر فیلم جدید اسپیلبرگ یعنی ««The BFG»» هم کنار این کارگردان می باشد . از دیگر کارهای جان ویلیامز می توان به ساخت موسیقی مجموعه فیلم های ««جنگ ستارگان»» و ««هری پاتر»» اشاره کرد .

فیلم ««پل جاسوس ها»» درباره یک وکیل آمریکایی (تام هنکس) می باشد که در دوران جنگ سرد توسط سازمان جاسوسی آمریکا برای آزاد کردن یک خلبان که در اتحاد جماهیر شوروی بازداشت شده است نیز استخدام می شود .

در فیلم ««پل جاسوس ها»» علاوه بر تام هنکس بازیگران دیگری همچون امی رایان ، آلن آلدا ، مارک ریلانس و اسکات شپرد ایفای نقش می کنند .

این فیلم در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۵ در سینماهای ایالات متحده توسط دیزنی اکران خواهد شد و پس از آن توسط کمپانی های فاکس و دریم ورک در کشورهای دیگر بر روی پرده سینما خواهد رفت .

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود