زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

عامل انتشار غیرقانونی یکبار مصرف ها ۳ دستگیر شد

عامل انتشار غیرقانونی یکبار مصرف ها ۳ دستگیر شد

عامل انتشار غیرقانونی یکبار مصرف ها 3 دستگیر شد

با دستگیری یک مظنون به عنوان عامل اصلی نشت فیلم استالونه و دانلود غیرقانونی آن، این بازیگر اکشن از بازرسان بریتانیایی تشکر کرد.

عامل انتشار غیرقانونی یکبار مصرف ها ۳ دستگیر شد

به گزارش زوم ریویو به نقل از مهر، پیشرفت‌های جدیدی در مورد پرونده دستگیری مجرمانی که عامل از دست رفتن میلیون‌ها پوند از فروش فیلم «یک بار مصرف‌های ۳» شده بودند، به وجود آمده‌است. حالا بعد از دستگیری یک مظنون دیگر مرتبط با نشت چند فیلم مختلف از جمله همین فیلم، سیلوستر استالونه از پلیس بریتانیا تشکر کرده است.

کارآگاهان واحد جرم‌های دارایی‌های معنوی پلیس (PIPCU) روز پنج‌شنبه مردی را در شمال انگلستان دستگیر و اعلام کردند احتمال دارد او یکی از افراد مشمول در پرونده نشت فیلم‌های کیفیت بالایی باشد که یا فقط در سینماها در دسترس هستند و یا به اتمام نرسیده و هنوز اکران نشده‌اند. آن‌ها در ادامه به این نکته هم اشاره کردند که باور می‌رود اعمال او منجر به از دست رفتن میلیون‌ها پوند برای صنعت سینمای بریتانیا شده باشد. این اعلامیه اخیر بعد از خبر ماه نوامبر می‌آید که در آن هم این واحد دو مظنون دیگر را دستگیر کرده بود.

استالونه در بیانیه‌ای گفت: دوست دارم از واحد جرم‌های دارایی‌های معنوی پلیس شهر لندن به خاطر همکاری با تحقیقات سازمان امنیت ملی ایالات متحده در دستگیری مجرمان این پرونده تشکر کنم. حفاظت کردن از حقوق افراد خالق سراسر جهان در مقابل سرقت مساله بسیار مهمی است.

فیلم «یک بارمصرف های ۳» در سال گذشته تبدیل به یکی از فیلم‌هایی شد که بیشتر از هر فیلم دیگری برای سرقت تحت تاثیر قرار گرفته بود. تقریبا یک ماه قبل از تاریخ اکران فیلم و در روز پانزدهم ماه آگوست نسخه دی‌وی‌دی این فیلم نشت پیدا کرد و بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شد – رقمی که به گفته استودیوی سازنده فیلم یعنی لاینزگیت، دلیل اصلی اکران ضعیف در هفته اول آن در سینماها شد.

کمپانی لاینزگیت بعد از آن یک دعوی قانونی را در دادگاه‌های کالیفرنیا علیه افراد ناشناسی که باعث و بانی به اشتراک گذاشتن غیرقانونی فیلم بودند شکل داد و آوی لرنر تهیه‌کننده نیز اعلام کرد دانلود قانونی این فیلم باعث از دست رفتن تقریبا ۲۵۰ میلیون دلار سود باکس آفیس شد.

سیلوستر استالونه، آرنولد شوارتزنگر، مل گیبسون، هریسون فورد، جیسون استتم، وسلی اسنایپس، دلف لوندگرن، کلسی گرامر و آنتونیو باندراس از بازیگران فیلم «یک بار مصرف‌های ۳» بودند که سال پیش اکران شد.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود