زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

سریال Teen Wolf برای فصل ۶ تمدید شد

سریال Teen Wolf برای فصل ۶ تمدید شد

سریال Teen Wolf برای فصل 6 تمدید شد

شبکه MTV سریال محبوب teen wolf را برای فصل ۶ تمدید کرد.

سریال Teen Wolf برای فصل ۶ تمدید شد

به گزارش زوم ریویو و به نقل از سایت تی وی سریال فاینال شبکه کابلی MTV این سریال جذاب را برای فصل ششم تمدید کرد. در حال حاضر فصل پنجم این سریال از این شبکه در حال پخش است و به اعتقاد بسیاری بهترین سریال این شبکه می باشد.

داستان سریال از ان جایی شروع میشه که اسکات مک گال با بهترین دوستش استایلز که تحریکش میکنه برن دنباله نیمه ی گمشده ی جسد مرموزی که تو جنگل افتاده بگردن.بعد از اینکه به جنگل میرسن استایلز متوجه وجود پدرش (کلانتر همان شهر) و پلیسا میشه ومیخواد بره ولی چون اسکات آسم داره نمیتونه بهش برسه و پدر استایلز که پلیس هست مچ پسرش رو میگیره ومیبرتش خونه و اسکات تو جنگل تنها میمونه.

بعد از اینکه یه مدتی میگذره گروهی از آهوها به اسکات حمله میکنن و اسپری اسمش رو میندازن !!اسکات در حال گشتنه که یهو یه گرگ بهش حمله میکنه و گازش میگیره واسکات تبدیل به گرگینه میشه و …..

تا به حال سه اپیزود از فصل پنجم  با امتیاز ۷٫۸ , ۱٫۳۶ میلیون بیننده منتشر شده که افت ۱۵ درصدی رو نسبت به فصل های قبل نشون میده. ولی در هر صورت همه بینندگان این شبکه اعتقاد دارند که این سریال بهترین برنامه ساخته شده توسط شبکه MTV تا کنون است.

سریال Teen Wolf برای فصل ۶ تمدید شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود