زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

سریال AD The Bible کنسل شد

سریال AD The Bible کنسل شد

سریال AD The Bible کنسل شد

همان طور که انتظار داشتیم سریال AD: The Bible برای فصل دوم تمدید نشد و شبکه NBC این سریال را کنسل کرد.

سریال AD The Bible کنسل شد

 

به گزارش زوم ریویو و به نقل از سایت تیوی سریال فاینال همان طور که انتظار می رفت سریال AD: The Bible برای فصل دوم تمدید نشد و شبکه NBC این سریال را کنسل کرد.تا به حال یک فصل ۱۲ قسمتی از این سریال منتشر شده که بازتاب بسیار خوبی داشت و امتیازهای خوبی را از منتقدان کسب کرد. این سریال را میتوان بهترین سریال تاریخی شبکه NBC دانست.

داستان این سریال در مورد اتفاقات پس از به صلیب کشیده شدن حضرت مسیح میباشد که چگونه به واسطه  غم و اندوهی که با به صلیب کشیده شدن حضرت مسیح آغاز شده راه او را مادرش,شاگردانش و بسیاری از رهبران سیاسی آن زمان ادامه دادند تا دانسته های او را در مورد خداوند یکتا, معاد و تمام موارد دیگر پخش کنند و…

فصل اول این سریال در ۵ اپریل با امتیاز ۶٫۳ و ۹٫۶۸ میلیون بیننده شروع و حدودا دو هفته قبل با امتیاز ۴٫۹ و ۳٫۵۶ میلیون بیننده به پایان رسید که افت شدیدی را نشان می دهد .  با این که شبکه NBC قصد ساخت فصل دوم را ندارد ولی تهیه کننده این سریال اقای Mark Burnett و Roma Downey اعلام کردند که نویسندگان سریال در حال کار بر روی فصل دوم این سریال هستند و شاید تا سال ۲۱۰۶-۲۰۱۷ پخش شود .

نظر شما چیست ایا NBC با کنسل کردن این سریال کار درستی را انجام داده است ؟؟ ایا شما حاضر به دنبال کردن این سریال در فصل بعدیش نیز هستید؟؟

سریال AD The Bible کنسل شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود