زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

سریال جذاب South Park تمدید شد

 

سریال جذاب South Park تمدید شد

شبکه کمدی سنترال سریال جذاب و پرطرفدار South Park را برای سه فصل دیگر تمدید کرد.

سریال جذاب South Park تمدید شد

 

به گزارش زوم ریویو و به نقل از سایت تی وی سریال فاینال شبکه کمدی سنترال قرار است که این سریال تا فصل ۲۳ تا سال ۲۰۱۹ بسازد که یک رکورد برای این شبکه است. اگر این سریال جذاب را ندیده اید  باید بگوییم که این سریال یک سریال پرطرفدار و شناخته شده و قدیمی شبکه کمدی سنترال است و  مخاطبان ان بررگسالان هستند و این سریال سال هاست خنده را بر لب های تمام تماشاگران نگه داشته است.

داستان مجموعه حول چند دانش‌آموز در یک شهر دورافتاده ایالت کلورادو به نام ساوت پارک (South Park) می‌گذرد. در این مجموعه وقایع و خبر های روز دنیا نیز با درون مایه طنز به تصویر کشیده می شود.

تری پارکر و مت استون تهیه‌کنندگان اصلی این سریال جذاب هستند.داستانهای سریال حول محور چهار شخصیت اصلی فیلم به نامهای “استن مارش” (Stan Marsh )، “کایل بروفلوفسکی” (Kyle Broflovski )، “اریک کارتمن” (Eric Cartman ) و “کنی مک کورمیک” (Kenny McCormic ) می چرخد و اتفاقاتی را که برای این چهار بچه دبستانی شرور در شهر  ساوث پارک می افتد به تصویر می کشد. این سریال تا به حال تحسین منتقدین زیادی را برانگیخته و جوایز زیادی از جمله سه جایزه امی برای بهترین برنامه انیمیشنی چندین سال را از ان خود کرده است.

سریال جذاب South Park تمدید شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود