زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان

سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان

سال 2017 سال بازگشت ابر قهرمانان

میزان/ سال ۲۰۱۷ با بازگشت بسیاری از ابرقهرمان های مطرح سینمای هالیوود همچون “مرد عنکبوتی”، “گرگ نما”، “ثور” و “بتمن” مصادف خواهد بود. به همین مناسبت میزان نگاهی انداخته است به فیلم هایی که پیش تولید یا فیلم برداری خود را آغاز نموده اند.

سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان

ثور (Thor)
افسانه ثور بار دیگر با بازی “کریس هِمثروت” در نوامبر سال آینده اکران خواهد شد. این فیلم در مورد یکی از اسطوره های یونان باستان (ثور) است که نگهبان جهان ها بوده و چکس صاعقه اش را از اودین پادشاه آزگارد هدیه گرفته است.

“تایکا وایتیتی” کارگردانی این نسخه از فیلم پرطرفدار ثور که نسخه سوم آن نیز محسوب می شود را بر عهده داشته و به جز کریس هِمثروت” بازیگرانی همچون “آنتونی هاپکینز”، “کیت بلانشت”، “تام هدلستون”، “ادریس البا”، “مارک روفالو” در نقش هالک در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان

تنها تفاوت موجود در این نسخه تاکنون عدم پیوستن “ناتالی پورتمن” از بازیگران اصلی فیلم در دو نسخه گذشته و همچنین اضافه شدن کاراکتر “هالک” به این فیلم است.

مرد عنکبوتی (Man-Spider)

این نسخه از مرد عنکبوتی با نام بازگشت به خانه را “جان واتس” کارگردانی نموده و “تام هالند” در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) ظاهر خواهد شد. بازگشت به خانه مراحل فیلم برداری خود را پشت سر گذاشته و جولای سال آینده اکران خواهد شد.

سال 2017 سال بازگشت ابر قهرمانان

یکی از بزرگترین تغییرات این نسخه از فیلم پر طرفدار مرد عنکبوتی حضور “مرد آهنی” در این قسمت از این فیلم است. “رابرت داونی جونیور” در نقش مرد آهنی در کنار مرد عنکبوتی هیجان ها برای اکران این فیلم را به حداکثر رسانده است.

لیگ عدالت (Justice League)

ترکیب شگفت انگیز “جوکر”، “زن شگفت انگیز”، “سوپر من”، “بتمن”، آکوامن” و”فلش” در فیلم لیگ عدالت به کارگردانی “زک اسنایدر” تمامی جذابیت های مورد نظر را دارد تا انتظار داشته باشیم فیلم “لیگ عدالت” به یکی از پر فروش ترین فیلم های سینمای هالیوود در سال ۲۰۱۷ تبدیل شود.

سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان

سال 2017 سال بازگشت ابر قهرمانان

در این نسخه از فیلم پر کاراکتر “لیگ عدالت”، “ژرارد لتو”، “جیسون موآما”، “اِزرا میلر”، “هنری کاوویل” و “گال گودوت” به ایفای نقش می پردازند.

گرگ نما (Wolverine)

به گفته بسیاری از خبرگزاری ها و بنا بر اخبار ارائه شده از سوی عوامل تولید کننده فیلم، این نسخه از فیلم گرگ نما آخرین سری از این فیلم است. گرگ نما به عنوان یکی از شخصیت های اصلی فیلم سینمایی “مردان ایکس” چندین سال است که در کنار حضور در آن فیلم به صورت جداگانه گیشه ها را تصاحب کرده است و همین اخبار مبنی بر اتمام مجموعه گرگ نما بسیاری از طرفداران این فیلم را نگران کرده است.

سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان

“هیو جکمن (گرگ نما)” در این نسخه هم به عنوان نقش اصلی در کنار “مارتین استوارت (پروفسور ایکس)” و الیزابت رودریگز به ایفای نقش می پردازد. “جیمز مانگولد” که کارگردانی سری گذشته “گرگ نما” را نیز بر عهده داشته در این دوره هم فیلم را کارگردانی می کند.

هنوز هیچگونه خبری از داستان این فیلم ارائه نشده و گمانه زنی ها مبنی بر آخرین قسمت این اکشن علمی تخیلی پرطرفدار هالیوودی تایید نشده اند.

زوم ریویو

دیدگاه‌ها برای سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان بسته هستند
محمد
۰۳ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای سال ۲۰۱۷ سال بازگشت ابر قهرمانان بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود