زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته

زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته

دنیای سینمایی مارول دارد وارد فاز سوم خود می‌شود و با اکران فیلم Doctor Strange به کارگردانی Scott Derrickson جادو نیز وارد این دنیا می‌شود. در تلویزیون نیز قرار است با عناصر غیرقابل‌توضیحی مواجه شویم.

زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته

Ghost Rider قرار است وارد سریال Agnents Of S.H.I.E.L.D شود. با این حال دنیای تلویزیونی مارول و نتفلیکس به مسیر خود در مبارزه با جرائم خیابانی ادامه می‌دهد. Luke Cage سومین سریالی‌ست که بعد از سریال های Daredevil و Jessica Jones منتشر می‌شود.

در سال های بعدی مارول و نتفلیکس قرار است چهارمین سریال مستقل را هم بسازند که Iron Fist نام دارد. همچنین قرار است مینی‌سریال The Defenders پخش شود که همه این قهرمانان را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد.

هر دو سریال سال ۲۰۱۷ پخش خواهند شد. جدا از آنها البته سریال های دردویل و جسیکا جونز منتشر خواهند شد و سپین‌آفی از سریال دردویل یعنی The Punisher. حالا خبر هایی منتشر شده مبنی بر اینکه سریال پانیشر سال ۲۰۱۷ پخش خواهد شد.

سکرین‌شاتی از اپلیکیشن نتفلیکس منتشر شده است که نشان می‌دهد تاریخ پخش سریال The Punisher سال ۲۰۱۷ است. البته بعدا این مورد حذف شد و در هیچ سایت و برنامه‌ای که مربوط به نتفلیکس است تاریخ مشخص و رسمی برای سریال The Punisher اعلام نشده است.

زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته

زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته

طبق گفته Jon Bernthal آنچه از پانیشر در فصل دوم سریال دردویل دیدیم نسخه کامل و آنچه که از ضدقهرمان مارول انتظار داریم نبود و این تکامل و تغییر کامل این شخصیت را در سریال سپین‌آفی که ساخته خواهد شد مشاهده خواهیم کرد. شورانر این سریال Steve Lightfoot خواهد بود که Hannibal و Casualty را در کارنامه دارد. با این حرف‌ها بعید است که سریال پانیشر را در سال ۲۰۱۷ ببینیم.

زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته

فصل اول و دوم دردویل و فصل اول جسیکا جونز هم اکنون از طریق نتفلیکس قابل دست‌رسی است. فصل نخست سریال Luke Cage سی‌ام سپتامبر پخش خواهد شد. The Defenders و Iron Fist سال ۲۰۱۷٫ فصل دوم جسیکا جونز، پانیشر و فصل سوم دردویل هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارند.

زوم ریویو

دیدگاه‌ها برای زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته بسته هستند
محمد
۰۵ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای زمان پخش سریال جذاب پانیشر و تصاویر لو رفته بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود