زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر Blair Witch 2016+ نقد

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

فیلم Blair Witch 2016 با لینک مستقیم از سرور سایت

کیفیت BluRay ۷۲۰p اضافه شد

لینک IMDB

ژانر : ترسناک / هیجان انگیز

کیفیت : BluRay 720p

امتیاز : ۵٫۳/۱۰

فرمت : MKV

حجم : ۸۰۰ MB

محصول : آمریکا / کانادا

کارگردان : Adam Wingard

بازیگران : James Allen McCune, Callie Hernandez, Corbin Reid

خلاصه داستان : ‘« جیمز پس از پیدا کردن یک ویدیو که نشان میدهد چه بلایی به سر خواهر ناپدید شده اش آمده، به همراه گروهی از دوستانش راهی جنگلی می شوند که معتقدند “جادوگر بلر” ساکن آنجاست، موجودی که در حد افسانه است و تابحال هیچ اثری جز چند رد پا از آن دیده نشده است.

=======================

دانلود از سرور مستقیم

 Download BluRay ۷۲۰p

**

جست و جوی زیرنویس اینجا

 

 

http://zoomreview.ir/wp-content/uploads/2016/12/2_2016-09-20.jpg

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

در سال ۱۹۹۹، شرکت منسوخ شده ی Artisan Entertainment برای تماشاگران طرفدار فیلم ترسناکی به نام به پروژه جادوگر بلرساخت، فیلمی بسیار منحصر به فرد و مصمم که باعث به وجد آوردن سینماها شد. در یک اشتباه فاحش در بازاریابی که تفاوت بین ترس سینمایی و ترس واقعی ان دست کم گرفته شده بود، شرکت Artisan پروژه جادوگر بلر را به چند بخش بسط داد و با محدودیت های ازادی که داشت تبدیل به یک واکنش شدید شد.

توزیع کننده فیلم را در ۲۰۰۰ سینما به نمایش گذاشت، “کتاب سایه ها”، که به سختی در باجه ها بلیط فروشی به فروش رساندند که به نظر میرسید افسانه جادوگر بلر را به گور بردند.ظاهرا، هرچند، “ادام وینگارد “هیچ وقت تاثیر اصلی(اولی) رو از یاد نبرد و ،زمانی که فرصت داده شد تا قسمت بعدی رو درست کند، با شور و شوق قبول کرد.متاسفانه، هر چند جادوگر بلر به “پروژه جادوگر بلر” بدهی زیادی دارد، این کار یک تولید نامرغوب است.

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

این فیلم زاده ی یک تصمیم سبک و روایتی است که بازتابی است ازاینکه چگونه چشم اندازهای ترسناک در ۱۷ سال گذشته تغییرکرده است.

زمانی که “پروژه جادوگر بلر” منتشر شد، مفهوم شخص اول ” نوعی ژانر که واقعیت ها را خود بازیگران گویی کشف میکنند” بی سابقه بود.هر چند اولین در نوع خود نبود (فیلم ترسناک Cannibal Holocaust صاحب این سبک است)، دنیل مایریکو ادوارد سانچز که درامد کمی داشتند با حالت جیغ زنان به داخل جنگل رفتند تا آن را تعمیم بدهند (به عموم معرفی کنند).

در ان زمان هرچند، زمینه ترسناک توسط فیلم های شخص اول اشباع نشده بود، بسیار منحصر به فرد و هیجان انگیز بود. تهیه کنندگان فیلم به فواصل طولانی رفتند تا یک پس زمینه ای از داستان درست کنند (شامل یک وبسایت ساختگی) که بیننده های زیادی را که باور میکنند حوادثی که به تصویر کشیده شده در فیلم پروژه ی جادوگر بلر واقعا اتفاق افتاده است را گول بزند.

http://zoomreview.ir/wp-content/uploads/2016/12/3_2016-09-20.jpg

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

برای فیلم جادوگر بلر،هر چند وینگارد به این موضوع اهمیت زیادی میدهد ولی دیگر هیچ پیشرفتی وجود ندارد.در حقیقت در سال ۲۰۱۶ تاثیری ندارد.ما از همان اول قبول کردیم که این یک تخیل است.نمایش قسمت هایی که به صورت تایپ شده باشد در میان فیلم می اید خیلی سخت بود. این اعلام می‌کندکه این قسمت از فیلم از بقایای که در جنگل نزدیکی Burkettsville, MD یافت شده بود مونتاژ شد.

با تقلید از روشی که اولین فیلم شروع شد، تهیه کنندگان به طور موثر به ما اطلاع میدهند که هیچ کدام از شخصیت ها قرار نیست زنده موفق بشوند.این به نوبه خود خیلی از سردرگمی ها رو کم میکند.

ما در حال تماشای گروهی از مردان و زنان مرده متحرک هستیم.در فیلم پروژه ی جادوگرهمه چیز وحشتناک و مرموز بود که اصلا اهمیت نداشت.در اینجا ما جریان را میدانیم که دفعاتی وجود دارد که راه رو به پایان بیشتر شبیه یک کوشش و تقلا برای زنده ماندن است تا یک سفر تفریحی.

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

 

نیم ساعت اول مقدمه چینی است. رهبر این گروه اکتشافی به داخل جنگل تپه های سیاه اقای جیمز است. برادر بزرگتر پروژه ی جادوگر بلر اقای Heather Donahue است. او که متقاعد شده که سایت یوتیوب تصاویری از خواهرش را به نمایش گذاشته است، دوست فیلم سازش را استخدام کرد، خانم لیسا ((Callie Hernandez و دو نفر دیگر پیتر(Brandon Scott) و اشلی (Corbin Reid) تا به دنبال او بیایند.

همه آنها مجهز به گوشی و دوربین هایی که در کنار گوش خود میگذارند هستند و حتی یک پهباد کوچک برای تهیه تصاویر هوایی برای مستندات کار های لیسا می باشند .

در طول مسیر انها با لین (Wes Robinson) و تالیا (Valorie Curry) ملاقات میکنند، زن و شوهری که فیلم یوتوب را پیدا کرده بودند، انها در جنگل آواره بودند و شروع به تخطی قوانین فیلم های ترسناک میکنند. ۱- اگر پا برهنه هستید مواظب باشید که کجا قدم میزنید ۲- هیچ وقت از چادر برای جستجوی چوب دور نشوید ۳- یک نفر در طور شب دور چادور راه رود و مراقب اطراف باشد.

http://zoomreview.ir/wp-content/uploads/2016/12/4_2016-09-20.jpg

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

همه چیز به زودی ترسناک خواهد شد، هر چند نتیجه با همه سروصدا ها و تکان خوردن های دوربین(جایگزین کارهای صوتی موثر وظریف در فیلم پروژه ی جادوگر بلر)، کمتر ترسناک است نسبت به اینکه گیج کننده باشد (و برای کسانی که مبتلا به بیماری حرکت ومعده شان شدیدا درد میکند).

هر زمانی که چراغ ها خاموش میشود، همانند این است که کینگ کنگ از میان جنگل عبور میکند و درختان سر راهش را میکوبد.

سرانجام خیانتی در بین تیم وجود دارد که باعث کم شدن شخصیت ها میشود. بعد از ان یک سری زمان هایی وجود دارد –در سفر و واقعیت- که عناصر را منحرف میکند. اسیب دیدن یک شخصیت به ما اجازه میدهد که لحظات سخت و چندش اور را تجربه کنیم.

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

 

و برای پایان دادن چیزی رو حل نمیکند اما برای همیشه میرود.فیلم جادوگر بلر ۶۰ دقیقه ی اولیه فیلم تماما مقدمه چینی است و زمانی که همه چیز تاریک می شود (۸۵ دقیقه ی بعدی) ما از اینکه مقدمه چینی انجام شده،خوشنود میکند.

در ۱۵ دقیقه پایانی ما میدانیم که همه قرار است بمیرند، ولی در اصل دیگر جلوی دوربین نیستند، پس چرا با آن کنار نمی آییم؟ نمایش با دوربین لرزان که به صورت ممتد است و به اطراف خانه تسخیر شده منحرف میشود با نور هایی که سوسو میزند دلیل بر تحسین کردن تصویر نیست.

دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر

این یک بخش بسیار فکر شده است که تا فکر کنید که آیا این فیلم بهتر کار کرده است یا نه به طوری که سکانس اول را از فیلم “کتاب سایه ها” گرفته است چون از جهات مختلف شبیه به فیلم اصلی است.

اما این ۲۰۱۶ است نه ۲۰۰۰ و ژانر ترسناک ان پیشرفت کرده است (بهتر شده). فیلم هایی هستند که از جالب بودن به سمت کار های مسخره ای که به طور مفرط هستند رانده میشوند.

لحظات غافل گیرانه ناگهانی (که فیلم جادوگر بلر به آن خیلی وابسته است) اصول کار تهیه کنندگان و کارگردان های تنبل شده است.شاید برای کسی که تا بحال فیلم جادوگر بلر را ندیده است ممکن است به اندازه کافی فیلم ترسناک باشد.

اما برای اون دسته از کسانی که فیلم های “مایریک” و” سانچز” را دیده اند،بدون در نظر گرفتن اینکه ایا اون رو دوست دارند یا نه، فیلم جادوگر بلر قطعا شبیه فیلم ساده کسل کننده ای است تا یک قسمت جدیدی از یک حماسه.

 

اختصاصی نقد فارسی

دیدگاه‌ها برای دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر Blair Witch 2016+ نقد بسته هستند
محمد
۰۱ دی ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای دانلود فیلم ترسناک و هیجان انگیز جادوگر بلر Blair Witch 2016+ نقد بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود