زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

داستان انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴ منتشر شد

داستان انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴ منتشر شد

داستان انیمیشن داستان اسباب بازی ها 4 منتشر شد

«داستان اسباب بازی‌ها ۴ » حول یک داستان عاشقانه شکل می گیرد.

داستان انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴ منتشر شد

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، قسمت چهارم انیمیشن محبوب «داستان اسباب‌بازی‌ها» به کارگردانی جان لسستر دو شخصیت اصلی خودش را با داستانی رمانتیک به هم مرتب می‌کند و این دو شخصیت کدام‌ها هستند؟ وودی و بو پیپ.

کارگردان درباره فیلمنامه این انیمیشن گفت : قصه این فیلم خیلی جدید است و تا پیش از این چنین قصه‌ای گفته نشده بود. او افزود: موضوع‌هایی در این قسمت دیده می شود و به آنها توجه شده که در قسمت های قبلی ما به آنها نپرداخته بودیم. در واقع وودی موضوع مرکزی است که عاشق بو پیپ می شود.

او گفت در پیکسار و در دیزنی ما پذیرفتیم فقط در حالتی به ساخت یک دنباله بپردازیم که داستانی به خوبی و حتی بهتر از قسمت‌های قبلی داشته باشیم. این قانون ما بود. ما دوست نداریم که فقط به چاپ پول فکر کنیم.

به گفته وی طرفداران ممکن است از قسمت‌های قبلی هم احساس کرده باشند که رابطه وودی و پیپ یک کمی متفاوت است و از فیلم اول که در سال ۱۹۹۵ اکران شد، این حدس وجود داشت که احساس این دو کمی بیشتر از دو دوست معمولی است. حالا ۲۰ سال با گذشتن از ساخته شدن فیلم اول، روشن می شود که بعله، این جا یک زوج حضور دارند که دقیقا رابطه‌ای رمانتیک بینشان وجود دارد.

پاییز سال پیش بود که اعلام شد داستان اسباب بازی‌ها یک قسمت چهارمی هم خواهد داشت. بر مبنای خبرها این قسمت قرار است ژوئن ۲۰۱۷ راهی سینماها شود. این انیمیشن هفت سال پس از نمایش قسمت سوم این مجموعه راهی سینماها می‌شود. قسمت سوم نیز با فاصله ای ۱۱ ساله از قسمت دوم اکران شده بود. این مجموعه بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس فروش کرده است.

وودی شخصیت کابوی این مجموعه است که در کنار باز به عنوان یک فضانورد قصه‌های اصلی را تاکنون شکل داده بودند. در قسمت سوم با توجه به بزرگ شدن پسربچه ای که صاحب این عروسک‌ها بود، آنها سرنوشت متفاوتی پیدا کردند و راهی یک کودکستان شدند.

داستان انیمیشن داستان اسباب بازی ها ۴ منتشر شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود