زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

خشمگین ۷ رکورد ۱۰۳ ساله را شکست

خشمگین ۷ رکورد ۱۰۳ ساله را شکست

خشمگین 7 رکورد 103 ساله را شکست

فیلم سینمایی «سریع و خشمگین ۷» با گذشتن از مرز یک میلیارد و ۱۵۳ میلیون دلار توانست رکورد ۱۰۳ ساله کمپانی هالیوودی یونیورسال در سطح جهان را بشکند.

خشمگین ۷ رکورد ۱۰۳ ساله را شکست

به گزارش زوم ریویو به نقل از مووی مگ، فیلم سینمایی «سریع و خشمگین ۷» در سومین هفته از اکران خود توانست حدود ۱۶۷ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار در سطح جهان، به فروش ۱ میلیارد و ۱۵۳ میلیون دلار دست یافت و بدین‌ترتیب توانست رکورد ۱۰۳ ساله تاریخ کمپانی یونیورسال را بشکند.

این فیلم طی سه روز گذشته در چین، ۹۳ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار فروش کرد و فروش هشت روزه خود در این کشور را به ۲۵۰ هزار و ۵۰۰ میلیون دلار رساند. فروش فیلم «سریع و خشمگین» در گیشه چین، ۲۱ درصد از فروش جهانی این فیلم است.

این فیلم همچنین طی این تعطیلات آخر هفته در انگلستان، ۴۶ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار، در مکزیک ۴۵ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار، در برزیل ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار، در آلمان ۳۲ میلیون و یکصد هزار دلار، در استرالیا ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار، در روسیه ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار، در فرانسه ۲۵ میلیون ۳۰۰ هزار دلار و در هند ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش کرده است.

میزان فروش این فیلم در خاورمیانه نیز ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار بوده و در کشورهای تایوان۲۳ میلیون و یکصد هزار دلار، در کره جنوبی ۲۱ میلیون و ۳۰۰ هزار دلا، در آرژانتین ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار، در ونزوئلا ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار و در ایتالیا ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بوده است.

بنا بر این گزارش، فیلم «سریع و خشمگین» اکنون در گیشه بسیاری از کشورهای جهان نیز رکوردار است، آنچنان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای چهار کشور اندونزی، مالزی، امارات متحده عربی و ویتنام محسوب شده و همچنین پرفروش‌ترین محصول کمپانی یونیورسال در کشورهای چین، مکزیک، روسیه و آرژانتین محسوب می‌شود.

این فیلم که طی ۱۷ روز توانست از مرز فروش یک میلیارد دلار بگذرد، رکوردار فیلم‌هایی است که در کمترین زمان توانسته‌اند از این مرز فروش بگذرند. این فیلم همچنین پس از فیلم «ترانسفورمرها: عصر خاموشی»، دومین فیلم پردرآمد تاریخ سینماست.

فروش این فیلم در سینماهای آمریکالی شمالی نیز ۲۹۴ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار گزارش شده است

خشمگین ۷ رکورد ۱۰۳ ساله را شکست

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود