زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

حضور اکس‌من در Avengers Infinity War نامعلوم می‌‌‌باشد

حضور اکس‌من در Avengers Infinity War نامعلوم می‌‌‌باشد

حضور اکس‌من در Avengers Infinity War نامعلوم می‌‌‌باشد

جو روسو به همراه برادرش یکی از کارگردان های دو فیلم اخیز Captain America‌ است که صحبت هایی کرده پیرامون شایعاتی مبنی بر حضور اکس‌من در فیلم جدیدش یعنی Avengers: Infinity War.

حضور اکس‌من در Avengers Infinity War نامعلوم می‌‌‌باشد

شایعاتی در ماه جولای وجود داشت که سریال جدید فاکس یعنی X-Men: Legion ممکن است پل ارتباطی بین اکس‌من و دنیای سینمایی مارول باشد. البته این موضوع در صورتی درست است که فاکس اجازه دهد mutant های اکس‌من در دنیای سینمایی مارول زندگی کنند. حداقل در سریال های تلویزیونی.

Scott Derrickson کارگردان فیلم Doctor Strange نیز بحث multiverse یا دنیا های گوناگون را پیش کشید و خیلی از طرفداران با این سوال مواجه شدند که آیا ممکن است دیگر شخصیت های اکس‌من هم در تلویزیون و هم در فیلم‌ها حضور پیدا کنند یا خیر.

با اینکه تایید نشده ولی این ایده که Doctor Strange دنیای جدیدی را نشان دهد که در آن اکس‌من هم حضور دارند زیاد دور از ذهن نیست. بالاخره با استودیویی سروکار داریم که توانست امتیاز مردعنکبوتی را از Sony بخرد.

متاسفانه جو روسو زیاد نسبت به این مسائل مطمئن نیست. او در بیانیه‌ای گفت که تا جایی که می‌دانیم در حال حاضر هیچ صحبتی درباره اکس‌من وجود ندارد. او افزود که نمی‌داند که در پشت صحنه صحبت هایی شده یا همین حالا هم این صحبت‌ها انجام می‌شود ولی مطمئنا خودش از این موضوع بی‌اطلاع است.

 

زوم ریویو

دیدگاه‌ها برای حضور اکس‌من در Avengers Infinity War نامعلوم می‌‌‌باشد بسته هستند
محمد
۰۵ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای حضور اکس‌من در Avengers Infinity War نامعلوم می‌‌‌باشد بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود