زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

جیمز باند دسامبر جلوی دوربین می رود

جیمز باند دسامبر جلوی دوربین می رود

جیمز باند دسامبر جلوی دوربین می رود

بیست و چهارمین قسمت از سری فیلم‌های محبوب «جیمز باند» در حالی در ماه پایانی ۲۰۱۴ مقابل دوربین می‌رود که «دنیل کریگ» برای چهارمین‌بار در نقش مامور ۰۰۷ بازی می‌کند.

جیمز بانید دسامبر جلوی دوربین می رود

 

فیلمنامه قسمت جدید «جیمز باند» را که هنوز نامی برای آن درنظر گرفته نشده است، «جان لوگان» بر عهده داشته است و «نیل پرویس» و «رابرت وید» نیز آن را بازنویسی کرده‌اند.

قسمت قبلی از این مجموعه فیلم در سال ۲۰۱۲ با عنوان «سقوط آسمانی» به کارگردانی «سام مندر» و با حضور «کریگ» مامور ۰۰۷ و «خاویر باردم» در نقش منفی با فروش ۱٫۱ میلیارد دلار در سطح جهان به پرفروشترین فیلم در این مجموعه بدل شد و همچنین اولین فیلم انگلیسی بود که در این کشور به فروشی بیش از ۱۰۰ میلیون پوند دست یافت.
سری فیلم‌های جیمز باند با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار، در جایگاه دوم سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» قرار دارد. تا کنون شش بازیگر در قالب جیمز باند به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شروع سری فیلم‌های جیمز باند از سال ۱۹۶۲ کلید خورد و تا اکران جدیدترین قسمت آن در سال ۲۰۱۲ ادامه داشت. البته بین سال‌های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۵ وقفه‌ای شش ساله در ساخت این فیلم‌ها به وجود آمد.

منبع : مدیا برد

 

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود