زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

جورج کلونی بازیگر فیلم جدید کاپولا شد

جورج کلونی بازیگر فیلم جدید کاپولا شد

جورج کلونی بازیگر فیلم جدید کاپولا شد

جورج کلونی، مایلی سایروس، ایمی پوهلر و مایا رودلف در فیلم ویژه‌ای که قرار است سوفیا کاپولا کارگردانی کند و سال نو میلادی آینده به نمایش درآید، به بیل موری پیوستند.

جورج کلونی بازیگر فیلم جدید کاپولا شد

به گزارشزوم ریویو  به نقل از آنا، فیلم سوفیا کاپولا، سازنده «سرگشته در غربت «Lost in Translation » که از مهر امسال خبر تولید آن با حضور چند ستاره هالیوود و با اجرای ترانه سال نویی از باب دیلن مطرح بود، با ورود بازیگران تازه و پیوستن آنها به بیل موری که از قبل قرار بود در آن حضور داشته باشد، بار دیگر به جریان افتاد. این فیلم برای سال نو ۲۰۱۶ آماده نمایش خواهد شد.

ورایتی پنجشنبه گزارش داد که جورج کلونی، ستاره «یازده یار اوشن»، «جاذبه» و «سیریانا» همراه با مایلی سایروس خواننده و بازیگر، ایمی پوهلر کمدین و از مجریان اصلی مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب و مایا رودلف از «ساقدوش‌های عروس» برای بازی و آواز خواندن در فیلم سال نو مسیحی سوفیا کاپولا به بیل موری، بازیگر «سرگشته در غربت» پیوسته اند. هنوز عنوان این فیلم مشخص نشده است.

در ماه اکتبر (مهر) اعلام شده بود که سوفیا کاپولا، دختر فرانسیس فورد کاپولا سازنده «پدرخوانده» قرار است کارگردانی فیلمی را که قرار است برای کریسمس از شبکه‌های تلویزیونی پخش شود، بر عهده می‌گیرد.

پیشتر در خبرها آمده بود که هاروی واینشتاین تهیه‌کننده، حقوق استفاده از یک ترانه‌ باب دیلن به عنوان سرود سال نو را خریداری کرده است و در این فیلم از آن استفاده می‌کند.

هنوز اطلاعات و جزئیاتی از این پروژه و داستان و چگونگی اکران آن در دست نیست، اما گفته می‌شود که این فیلم قرار است برای روزهای کریسمس ۲۰۱۵ و سال نو ۲۰۱۶ (دی ماه ۱۳۹۴) آماده نمایش شود

جورج کلونی بازیگر فیلم جدید کاپولا شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود