زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

جنیفر آنیستون به شایعات پیرامونش پایان داد

جنیفر آنیستون به شایعات پیرامونش پایان داد

جنیفر آنیستون به شایعات پیرامونش پایان داد

جنیفر آنیسون سرانجام پس از تحمل شایعات مختلف به تمام اخبار بیاساسی که از وجود دشمنی بین او و آنجلینا جولی سخن میگفتند، پایان داد و گفت: واقعاً از این شایعات خسته شدم. بگذارید از این خبرهای کهنه و قدیمی عبور کنیم و به خبرهای جدید برسیم.

جنیفر آنیستون به شایعات پیرامونش پایان داد

به گزارش زوم ریویو به نقل از مووی مگ، او که در فیلم جدید با عنوان «کیک» حضور دارد، اضافه کرده است: روند این اخبار بیاساس بسیار کند است و گویی پایان ناپذیر است و میخواهد همچنان ادامه یابد. اما دیگر وقت پایان آنها رسیده است. او همچنین کار جدید آنجلینا جولی با عنوان «ناشکستنی» را تحسین کرد و گفت این فیلم بسیار زیبا و شگفتانگیز است و جولی کار خود را در آن به بهترین شکل انجام داده است. به نظر من مردم به جای پرداختن به این گونه شایعات بیاساس باید از ساخت چنین فیلم فوقالعادهای بگویند و انجام این کار بزرگ را جشن بگیرند.

جنیفر آنیسون این اظهارات را تنها چند روز پس از آنکه برای اولین بار در ۵ سال گذشته همراه با آنجلینا جولی روی فرش قرمز انجمن منتقدان آمد، بیان کرد. و البته این دو بازیگر را جاستین تیروکس که نامزد آنیسون محسوب میشود، همراهی میکرد. تیروکس بازیگر فیلم جدید «رییس وحشتناک ۲» است. در تصاویری که منتشر شده جولی و آنیسون بارها در کنار هم دیده میشوند.

 

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود