زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

جنیفر لوپز بازیگر اصلی سریال Shades of Blue شد

جنیفر لوپز بازیگر اصلی سریال Shades of Blue شد

جنیفر لوپز بازیگر اصلی سریال Shades of Blue شد

بری لوینسن، سازنده «سگ را بجنبان» و «صبح به‌خیر ویتنام» و برنده جایزه اسکار برای کارگردانی «مرد بارانی» قرار است کارگردانی و مدیریت تولید سریالی تلویزیونی را برعهده بگیرد که جنیفر لوپز بازیگر نقش اصلی آن است.

جنیفر لوپز بازیگر اصلی سریال Shades of Blue شد

 

به‌ گزارش زوم ریویو به نقل از مووی مگ، شبکه NBC تولید سریال «رنگ‌مایه‌های آبی» (Shades of Blue  یا «سایه‌های غم») را در دستور کار قرار داده که جنیفر لوپز خواننده و بازیگر در نقش اصلی آن ظاهر می‌شود. «رنگ‌مایه‌های آبی» سریالی ۱۳ قسمتی است که تولید آن تابستان آینده در نیویورک آغاز خواهد شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، محور داستان سریال درام «رنگ‌مایه‌های آبی» زنی به نام هارلی مک‌کورد با بازی جنیفر لوپز است که مأمور مخفی نیروی ویژه پلیس ضد فساد اف.بی.آی که از طرفی با مشکل نگه‌داری از دختر کوچکش  روبه‌رو است. او از  طرف دیگر ناچار است علیه برادرش که او نیز در نیروهای  پلیس عضویت دارد، اقدام کند. این اولین بار است که جنیفر لوپز بعد از ۲۰ سال که از حضور او در  سریال‌هایی مانند «دومین شانس»، «هتل مالیبو» و «جنوب مرکزی» می‌گذرد، نقشی اصلی و بلند مدت در یک سریال ایفا می‌کند. وی در این مدت فقط یک بار در یکی از اپیزودهای سریال «چگونه با مادرت ملاقات کردم» حضوری کوتاه داشت.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود