زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

جایزه سال جشنواره نانتوکت به رابرت تاونی می‌رسد

جایزه سال جشنواره نانتوکت به رابرت تاونی می‌رسد

جایزه سال جشنواره نانتوکت به رابرت تاونی می‌رسد

جایزه سال فیلمنامه‌نویسان جشنواره «نانتوکت» که در حال برگزاری است به رابرت تاونی به نویسنده برنده اسکار می‌رسد.

جایزه سال جشنواره نانتوکت به رابرت تاونی می‌رسد

به گزارش خبرگزاری زوم ریویو به نقل از مهر، در بیست سال گذشته جشنواره فیلم «نانتوکت» میزبان فیلمنامه نویسان برجسته ای همچون دیوید او.راسل، آرون سورکین، جود آپاتو، هارولد رامیس، چارلی کافمن و الکساندر پین بوده است.

در این جشنواره که در شش روز برگزار خواهد شد فیلم هایی همچون «کودکی» «آخرین روزها در ویتنام» و «۲۰ فوت از استاردام» که نامزدهای اسکار نیز هستند نمایش داده خواهد شد و از آنها تقدیر به عمل می آید.

جایزه سال فیلمنامه نویسان در این دوره به رابرت تاونی نویسنده «محله چینی ها» که برنده جایزه اسکار نیز شده است، تعلق خواهد گرفت و از لسلی هدلند نویسنده و کارگردان فیلم «دختران مجرد» تقدیر به عمل می آید.

در این مراسم فیلم مستند «چه اتفاقی افتاده خانوم سیمون؟» که درباره زندگی «نینا سیمون» خواننده، پیانیست و فعال حقوق بشر آمریکایی و برنده جایزه گرمی در سال ۲۰۰۰ است، نمایش داده می‌شود.

«میستل باربی» مدیر اجرایی این جشنواره درباره اهدف این رویداد هنری گفت: ماموریت و هدف موسسه ما از بدو ایجاد این جشنواره توجه و اهمیت به فیلمنامه های بزرگ و فیلمنامه نویسان برجسته و افزایش آگاهی عمومی نسبت به حرفه فیلمنامه نویسی بوده است و بعد از چند سال به نقل روایت های عالی مانند آنچه در فیلم های مستند رخ می‌دهد نیز پرداخته است.

این جشنواره در شب افتتاحیه میزبان فیلم «پایان سفر» خواهد بود که درباره مصاحبه با دیوید فاستر والاس نویسنده رمان مشهور «شوخی بینهایت» در جریان یک سفر پنج روزه است.

در میان مهمانان ویژه این دوره از جشنواره نام بن استیلر، مارک روفالو و گلن کلوز نیز به چشم می‌خورد.

رابرت تاونی که قرار است در این مراسم جایزه سال فیلمنامه نویسان به او اهدا شود به خبرنگاران گفت: بردن این جایزه مثل سایر جوایز دیگر کمی مانند برنده شدن در لاتاری است.

این جشنواره از ۲۴ ژوئن (۳تیر) آغاز شده و تا ۲۹ (۸تیر) ادامه خواهد داشت.

جایزه سال جشنواره نانتوکت به رابرت تاونی می‌رسد

برچسب‌ها :

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود