زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد

جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد

جاس ودون اعلام کرد برای افزودن جادو به سریال مارولی «ماموران شیلد» شخصیت گوست رایدر را وارد این سریال کرد.

جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد

به گزارش بانی فیلم به نقل از ایندپندنت، در حالیکه تنها دو هفته به بازگشت سریال «ماموران شیلد» در ایالات متحده باقی مانده، کمپانی مارول بههواداران این سریال اولین عکس از گابریل لونا در قالب شخصیت گوست رایدر را هدیه داده است.

جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد
روح آتشین انتقام که زمانی نیکولاس کیج نقشش را در دو فیلم سینمایی افتضاح بازی کرد، برای نخستین بار در این سریال ظاهر می شود و به این ترتیب خود را وارد دنیای سینماتیک مارول می کند.

اولین تصویر از بازیگر این شخصیت در مجله انترتینمنت ویکلی منتشر شده و جاس ودون، تهیه کننده اجرایی سریال با این مجله صحبت کرده است. او گفت: «مثل همیشه، ما همانطور که خودمان می خواهیم به این شخصیت شکل می دهیم. در جاهایی که احساس می کنیم واقعا مهم است به داستان کمیک بوک ها وفادار خواهیم ماند

این را خیلی دوست داریم که این شخصیتی واقعا پویاست و آن بچه شرق لس آنجلسی را در خود دارد.» به این ترتیب با ورود گوست رایدر، جادو به سریال «ماموران شیلد» معرفی می‌شود که در توازن با معرفی شدن جادو به دنیای سینماتیک مارول از طریق فیلم «دکتر استرنج» است.

ودون در ادامه گفت: «ماجرا با مردی شروع شد که با استفاده از علم برای خود یک لباس آهنین طراحی کرد و بعد ما با آدم فضایی هایی آشنا شدیم که نقطه آغاز بسیاری از افسانه‌های مربوط به خدایان مان بودند و امسال هم دکتر استرنج بیرون می آید. ما داریم ماجرا را حتی بیشتر نسبت به دنیایی از چیزهایی باز می کنیم که هنوز نمی‌توانیم کامل آن‌ها را درک کنیم یا همانطور که تور می گوید، جادو علمی است که ما هنوز آن را درک نمی‌کنیم.

خب، حالا می خواهیم وارد جادوی حسابی حسابی شیک و باحال بشویم.»
اخیرا بحث هایی حول محور این سریال پیش آمد و هواداران آن به شدت از این عصبانی شدند که جیسون او مارا، کسی که در چند فیلم انیمیشنی بتمن مسئولیت صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشت، به عنوان رهبر جدید شیلد در سریال معرفی شد. خیلی‌ها می خواستند ملیندا می، ماریا هیل یا شارون کارتر جای کولسون را بگیرند.
«ماموران شیلد» روز بیستم سپتامبر به شبکه ای بی سی بازمی‌گردد.

 

 جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد
زوم ریویو
دیدگاه‌ها برای جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد بسته هستند
محمد
۲۰ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای جاس ودون گوست رایدر به ماموران شیلد اضافه شد بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود