زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

تهیه کننده فیلم Fantastic Four چهار‌شگفت‌انگیز Simon Kinberg خواهد بود

تهیه کننده فیلم Fantastic Four چهار‌شگفت‌انگیز Simon Kinberg خواهد بود

%image_alt%

اگر بخواهبم منصفانه نگاه کنیم، بازسازی فیلم Fantastic Four نتوانست موفق عمل کند و در منجلابی از حواشی و شایعات گیر کرده بود.

تهیه کننده فیلم Fantastic Four چهار‌شگفت‌انگیز Simon Kinberg خواهد بود

به گزارش آریافیلم، فیلم Fantastic Four از عهده انتظارات بر نیامد و حضور قدرتمندی نداشت. فیلم از هر لحاظ به نظر می رسید نکته ی جدید یا ارزنده ای ندارد. فیلم آشفتگی بسیار زیادی داشت و نکات منفی آن خیلی زیاد به چشم می آمد. در نهایت هم فروش جهانی فیلم از ۱۶۷ میلیون دلار تجاوز نکرد تا در عمل فیلم شکست خورده ای محسوب شود که ساخت قسمت های بعدی آن همگی کنسل شدند.

با این اوصاف، امروز چشم انداز فیلم های blockbuster با موضوع قهرمانی به نظر خوب است و بازار این فیلم ها می تواند دوباره داغ شود پس در نتیجه موضوع جذابی مثل Fantastic Four همچنان می تواند تبدیل به فیلم شود.

اخیرا Steve Weintraub با Simon Kinberg نویسنده و تهییه کننده آثار معروفی از جمله چند سری از X-MEN صحبت هایی کرده و به دنبال یافتن راه حل مناسبی برای ادامه فیلم Fantastic Four هستند.

Simon Kinberg:

“من هنوز نمی توانم به موضوعات جزیی این فیلم بپردازم، ما از گذشته چیز های زیادی یاد گرفته ایم و تجربیاتمون در این زمینه بیشتر شده. از طرفی ما جدا به تیم بازیگران فیلم اعتقاد داریم و مطمئنیم که برای این فیلم بهترین هستن. قطعا طرفداران و دوست داران این مجموعه فیلمی عالی در آینده تماشا می کنند.”

او همچنین افزود:

“من از زمانش مطمئن نیستم. درواقع می تونم فقط اینو بگم که مطمئنم تا زمانی که به طور صد در صدی از کارمون اطمینان نداشته باشیم، این کار شروع نمیشه. درسی که از گذشته گرفتیم اینه که باید وقتی مطمئن شدیم که این فیلم حالا می تونه طرفداری خودش رو راضی کنه دست به کار بشیم.”

حال باید صبر کرد تا ببینیم در آینده اتفاقات پیرامون این فیلم چگونه پیش می رود و سرانجام آن چه خواهد شد.

%image_alt%%image_alt%

دیدگاه‌ها برای تهیه کننده فیلم Fantastic Four چهار‌شگفت‌انگیز Simon Kinberg خواهد بود بسته هستند
Javad_o_O
۱۲ اسفند ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای تهیه کننده فیلم Fantastic Four چهار‌شگفت‌انگیز Simon Kinberg خواهد بود بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود