زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

تام کروز کمدین می شود

تام کروز کمدین می شود

تام کروز کمدین می شود

تام کروز خبر داده بزودی در فیلمی کمدی با عنوان «باب موزیکال» بر پرده سینما ها حاضر خواهد شد.

تام کروز کمدین می شود

به گزارش زوم ریویوبه نقل از بانی فیلم، کروز در این فیلم نقش مردی را دارد که از یک عارضه در سرش رنج می برد. این عارضه باعث می شود او همه چیز را به صورت موزیکال بشنود. اما همین اندک اندک اورا به سمتی می برد که کل زندگی اش را موزیکال کند. این فیلم در کمپانی دیسنی ساخته می شود.

گفته می شود دیسنی در تلاش است تا میشل هازاناویشیوس را که به خاطر فیلم «آرتیست» جایزه اسکار را برد، جذب این فیلم کند تا کارگردانی آن را برعهده بگیرد. هازاناویشیوس اخیرا نیز کارگردانی فیلم کمدی دیگری را پذیرفته بود.

«باب موزیکال» از سال ۲۰۰۴ یعنی زمان نوشته شدن فیلمنامه آن بارها مطرح شده و باز به دست فراموشی سپرده شده است. در این سالها کارگردانان زیادی همچون آدام شانکمن ، فیل لرد و کریس میلر به ساخت آن علاقه نشان دادند. همانطور که آهنگسازان بسیاری نیز از علاقه خود به ساخت موسیقی این فیلم خبر داده بودند. اما هیچ کدام انها به نتیجه نرسید.

تا اینکه سر انجام، آلن لوب که کارهای موفقی برای بازی جنیفر آنیسون در کارنامه دارد، فیلمنامه ای براساس این طرح نوشت که مورد توجه واقع شد و مسیر این داستان را به سمت ساخته شدن پیش برد.

اگر تام کروز واقعا این نقش را بپذیرد، این اولین فیلم او از سال ۲۰۱۲ به این سو خواهد بود که وی در آن نقشی کمیک دارد. او در این سال در فیلم «Rock of Ages» ایفای نقش کرد که اتفاقا فیلمنامه آن را نیز لوب نوشته یود

تام کروز کمدین می شود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود