زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

برای مشاهده لیست بهترین و بدترین فیلم های تابستان به ادامه مطلب مراجعه کنید

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

 

برخی از بازیگران با آثارشان تابستان امسال را موفقیت‌آمیز پشت سر گذاشتند و بعضی همه امیدهایشان نقش برآب شد.
به گزارش بانی فیلم به نقل از آسوشیتدپرس، فصل فیلم‌های تابستانی تقریبا در حال به پایان رسیدن است و منتقدان در حال بررسی بهترین‌ها و بدترین‌های فصل. در این میان بودند ستاره‌هایی که خیلی‌ها به فیلم‌هایشان امید بسته بودند و با این حال نتوانستند آنطور که امید می‌رفت دیده شوند. شاید بتوان موفق‌ترین و ناموفق‌ترین بازیگران فصل تابستان را چنین معرفی کرد:
برنده: ادریس البا ؛ او با بازی در فیلم بزرگ اکشن تابستان با عنوان «روز باستیل» شاید خیلی در باکس آفیس موفق نبود، اما به خوبی دیده شد.

در عین حال او فیلم‌های واقعا بزرگ دیگری هم داشت: «کتاب جنگل» از کمپانی دیزنی که بازسازی زنده انیمیشن «پسر جنگل» ساخته شد، صداپیشگی در «زوتوپیا» و «در جستجوی دوری» دو انیمیشن خیلی موفق تابستان و نیز بازی در «سفر ستاره‌ای ماورا» بازی‌های تابستانی او را تشکیل می‌دهند. این فیلم‌ها در مجموع بیش از ۲ میلیارد دلار فروش کردند.

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

بازنده: ملیسا مک‌کارتی؛ این ستاره موفق فیلم‌های کمدی که معمولا در فیلم‌های مستقل بازی می‌کند و ستاره‌ای است که می‌توان به موفقیت فیلم‌هایش اطمینان داشت، با دو فیلم خود «رییس» و «شکارچیان روح» نتوانست در باکس آفیس چندان موفق ظاهر شود و نقدهای متناقضی دریافت کرد.

برنده: «بن افلک»؛ خیلی از طرفداران آثار دی سی کمیکز از این که بن افلک بخواهد در نقش بتمن در فیلم «بتمن در برابر سوپرمن» ظاهر شود راضی نیودند، اما بازی او رضایت خیلی‌ها را جلب کرد و او توانست در این نقش ابرقهرمانی موفق ظاهر شود. او نشان داد هنوز می‌تواند مردم را به سینماها بکشاند و در عین حال قراردادی برای نوشتن و کارگردانی یک فیلم بر مبنای شخصیت بتمن را برای آینده امضا کرد.

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

بازنده: جانی دپ؛ اگر بخواهیم از ماجرای طلاق پر سروصدای این بازیگر و امبر هرد همسر بازیگر او بگذریم باز نمی‌توان انکار کرد که جانی دپ از بازندگان این تابستان بود. تنها فیلم بزرگ او برای تابستان ۲۰۱۶ «آلیس در آینه» بود که با شکستی باورنکردنی روبه رو شد و کمتر از ۲۲۵ میلیون پوند فروش کرد که در مقایسه با فروش فیلم اول آن به میزان ۷۸۶ میلیون پوند، رقمی بسیار باورنکردنی است. کمتر کسی معتقد است دیگر فیلم او برای تابستان با عنوان ‌«اسبان یوگا» که هنوز اکران نشده بتواند بهتر از این ظاهر شود.

برنده: کوین هارت؛ فوربس این بازیگر کمدی امریکایی را در مکان ششم از پردرآمدترین بازیگران سال جای داد. او در سال اخیر ۶۷ میلیون پوند درآمد داشت و با تورهای کمدی‌اش موفقیت زیادی کسب کرد. اما بازی او در فیلم «زندگی پنهان حیوانات خانگی» و «اطلاعات مرکزی» او را به عنوان بازیگری قابل اعتماد معرفی کرد.

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

بازنده: شایلین وودلی؛ پس از این که از این بازیگر جوان به عنوان جنیفر لارنس بعدی یاد شد و موفقیت زیادی در فیلم «نقص ستارگان» ما به دست آورد، او با بازی در «بازی‌های گرسنگی» خیلی ناموفق ظاهر شد. «وفادار» در باکس آفیس موفقیتی کسب نکرد و فیلم نهایی از مجموعه «واگرا» نیز در حد یک فیلم تلویزیونی ظاهر شد.

برنده: جسی آیزنبرگ؛ او با بازی در «بتمن در برابر سوپرمن» و «حالا منو می‌بینی ۲» در این تابستان از بازیگران فیلم‌های پرفروش بود و بازی او در نمایش «غنایم» نیز توجه منتفدان را به خود جلب کرد.

او در عین حال در فیلم «کافه سوسایتی» وودی آلن نیز بازی کرد تا بتواند ترکیبی از فیلم‌های اکشن و فانتزی تا هنری را در کنار هم جور کند و نشان دهد در عین حال که می‌تواند با فیلم وودی آلن به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن ظاهر شود، می تواند با فیلم سوپرقهرمانی «بتمن در برابر سوپرمن» ینز دوستداران اکشن را به خود جلب کند.

بهترین و بدترین فیلم های تابستان

زوم ریویو

دیدگاه‌ها برای بهترین و بدترین فیلم های تابستان بسته هستند
محمد
۰۲ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای بهترین و بدترین فیلم های تابستان بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود