زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

باکس آفیس ۲۶ بهمن پنجاه طیف خاکستری صدرنشین شد

باکس آفیس ۲۶ بهمن پنجاه طیف خاکستری صدرنشین شد

باکس آفیس ۲۶ بهمن پنجاه طیف خاکستری صدرنشین شد

باکس آفیس آمریکای شمالی و کانادا در هفته اخیر شاهد حضور دو فیلم جدید در میان فهرست پرفروش‌ها بود.

باکس آفیس ۲۶ بهمن پنجاه طیف خاکستری صدرنشین شد

بنابر گزارش زوم ریویو به نقل از مهر، طبق آنچه انتظار می رفت، فیلم جدید «پنجاه طیف خاکستری» همزمان باکس آفیس آمریکای شمالی و جهان را در اختیار گرفته است.

۱. «پنجاه طیف خاکستری» : ساخته سم تیلر جانسن ساخته از فوکوس فیچرز و یونیورسال، با درجه‌بندی R، در اولین آخر هفته نمایشش ۸۵.۰۴۳ میلیون دلار فروش کرد و با نمایش در ۳۶۴۶ سالن سینما، در راس باکس آفیس آمریکا و کانادا قرار گرفت. این فیلم که همزمان در بسیاری از کشورهای جهان اکران شده با ۱۵۸ میلیون دلار فروش در سینماهای جهان در ۵۵ کشور عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته را به خود اختصاص داده است.

۲. «مردشاه: سرویس مخفی» : ساخته متیو ون از کمپانی فوکس قرن بیستم با فروش ۳۶ میلیون و ۲۲۵ هزار دلار در اولین آخرهفته نمایشش فیلم دوم هفته شد. این فیلم در ۳۲۰۴ سالن سینما به نمایش درآمده و متیو ون آن  را بر اساس یک قصه کمیک و مصور کارگردانی ‌کرده و کالین فرث بازیگر آن است. داستان فیلم درباره جاسوسی عالی‌رتبه و مخفی است که می خواهد پسر برادرش را وارد این دنیای پیچیده کند.

۳. «باب اسفنجی: اسفنج بیرون از آب» : این انیمیشن سینمایی در دومین هفته نمایشش ۳۱ میلیون و ۶۸۰ هزار دلار فروش کرد تا در مجموع ۹۴ میلیون و ۸۱۳ هزار دلار فروش کرده باشد و جایگاه سوم باکس آفیس را در اختیار بگیرد. این فیلم که در ۳۶۵۴ سالن سینما به نمایش درآمده، هفته پیش اول بود.

۴. «تک تیرانداز آمریکایی» : ساخته کلینت ایستوود این هفته با فروشی ۱۶ میلیون و ۵۳۰ هزار دلاری پس از هشت هفته فروش، در مکان چهارم جای گرفت. این فیلم فروش خود را تاکنون به ۳۰۴.۲۲۸ میلیون دلار رسانده و در ۳۴۳۶ سالن نمایش داده می شود.

۵. «ژوپیتر صعودی» : ساخته لانا و اندی واچوفسکی از کمپانی برادران وارنر در هفته دوم نمایشش از جایگاه سوم به جایگاه پنجم رسید. این فیلم در هفته گذشته ۳۱۸۱ سالن سینما فروشی ۹ میلیون و ۲۴۰ هزار دلاری را تجربه کرد تا در مجموع ۳۲.۳۶۱ میلیون دلار فروخته باشد.

۶. «پسر هفتم» : که هفته پیش در مکان چهارم و تازه وارد بود با اکران در ۲۸۷۴ سالن سینما در این هفته فروشی ۴ میلیون و ۱۳۹ هزار دلاری را تجربه کرد تا در مجموع ۱۳.۴۰۹ میلیون دلار فروش کرده باشد.

۷.«پدینگتون» : این فیلم که هفته پیش پنجم بود با فروش آخر هفته ۴.۰۳۳ میلیون دلاری فروش کلی خود را به ۶۲ میلیون و ۲۲۶ هزار دلار رساند. این فیلم در ۲۸۷۴ سینما اکران شده است.

۸. «بازی تقلید» : این فیلم که هفته پیش در جایگاه هفتم بود، این آخر هفته ۳ میلیون و ۴۸۴ هزار دلار فروخت تا در مجموع در ۱۲ هفته ۷۹ میلیون و ۶۱۶ هزار دلار فروخته باشد.

۹. «ساقدوش» : این فیلم با فروش آخر هفته ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری در مجموع در پنج هفته فروشی ۵۹ میلیون و ۵۹۳ هزار دلاری را تجربه کرد.

۱۰. «پروژه تقویم نجومی» : ساخته دین ایزراییلیتی فیلمی نوجوانانه از سفر در زمان در سومین هفته نمایشش فروشی ۲ میلیون و ۷۶۳ هزار دلاری را تجربه کرد تا مجموع فروشش را به ۱۹ میلیون و ۵۹۳ هزار دلار برساند.

«سیاه یا سفید»، «پسر همسایه»، «هنوز آلیس»، «ربوده شده ۳»، «مدل قدیمی»، «سلما»،  «مرد پرنده ای» . «تئوری همه چیز»‌ دیگر فیلم‌های رده‌های پایین‌تر هستند.

جدول فروش فیلم‌ ها در ایالات متحده و کانادا (۱۳ تا ۱۵ فوریه ۲۰۱۵)

باکس آفیس ۲۶ بهمن | پنجاه طیف خاکستری صدرنشین شد

باکس آفیس ۲۶ بهمن پنجاه طیف خاکستری صدرنشین شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود