زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

آیا Stephen Amell دوباره لباس arrow به تن میکند

 

آیا Stephen Amell دوباره لباس arrow به تن میکند

با پایان یافتن فصل ۳ سریال arrow این شایعه برای طرفداران پیش امد که ایا Stephen Amell باز هم لباس arrow را خواهد پوشید یا نه.همان طور که میدانید در اخر فصل اولیور با فلیسیتی به مسافرت به جزایر دوری رفتن و دوستان و خانواده ی او در استارلینگ ماندند تا از شهر محافظت کنند.

آیا Stephen Amell دوباره لباس arrow به تن میکند

 

به گزارش زوم ریویو و به نقل از سایت سینما بل اندید میدانیم که برای برگشتن شخصیت arrow لازم است که چیزی در سریال تغییر کند. همان طور که می دانید با اتفاقاتی که در سریال افتاد اولیور دیگر نمیتواند لباس arrow را به تن کند زیرا این شخصیت به عنوان یک قاتل تحت تعقیب است .

همچنین در مصاحبه ای Stephen Amell اعلام کرد که  احتمالا دیگر لباس arrow را نخواهد پوشید ولی در فصل بعدی حضور خواهد داشت و گفت که شخصیت ها و  چیز های جالب دیگری در فصل ۴ به سریال اضافه خواهد شد .

گرچه شاید اولیور دیگر خود را بازنشسته کرده باشد و خواهرش تیا که قدرت و توانایی های او را در فصل قبل دیدیم به همراه دیگل و فلیسیتی به محافظت از شهر بپردازند . همان طور که دیدیم فصل قبل اولیور زیاد با تیم خود نبود و ان ها به کار و محافظت از شهر بدون او عادت کردند و نشان دادند که توانایی انجام کار را بدون او دارند و این هم دلیل دیگری است که شاید arrow دیگر برنگردد. البته اسم سریال arrow یا همان کماندار است و ادامه این سریال بدون شخصیت اصلی خود شاید کمی غیر ممکن باشد.

برچسب‌ها :

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود