زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

اولین تصویر رسمی قسمت ویژه‌ی شرلوک منتشر شد

اولین تصویر رسمی قسمت ویژه‌ی شرلوک منتشر شد

اولین تصویر رسمی قسمت ویژه‌ی شرلوک منتشر شد

ساعاتی پیش اولین تصویر رسمی قسمت ویژه‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی شرلوک از طریق حساب رسمی شبکه‌ی تلویزیونی بی‌بی‌سی منتشر شد.

اولین تصویر رسمی قسمت ویژه‌ی شرلوک منتشر شد

 

به گزارش زوم ریویو و به نقل از سایت ۲۲۱ بی اولین پوستر رسمی قسمت ویژه ی فصل ۴ سریال پرطرفدار شرلوک ساخته بی بی سی منتشر شد .این تصویر همراه با متن زیر بوده است:

«همه سکوت کنید، ساکت! بدون حرکت، بی صدا، تنفس ممنوع. تصویر تازه‌ای از قسمت ویژه‌ی شرلوک منتشر شد».

این مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب بی‌بی‌سی در قسمتی ویژه به سال ۱۸۹۵ خواهد رفت، جایی که بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن در قالب شخصیت‌های آن دوران ایفای نقش خواهند کرد( همان طور که میدانید سریال شرلوک در دنیا و قرن جدید روایت می شود.)

چندی پیش نیز بعد از حدس و گمان‌های فراوان خلاصه‌ی داستان این قسمت نیز لو رفت.

یک جواهر گران‌قیمت به نام «یاقوت کبود» از خانواده‌ی اشرافی مورکار دزدیده شده، و سریعا یک لوله‌کش سابقه‌دار به عنوان متهم دستگیر می‌شود.
این یاقوت بعدا در شکم یک غاز پیدا شده و توسط شخصی که آن را یافته، به همراه یک کلاه، به دست هولمز می‌رسد. هولمز باور دارد که صاحب غاز خبری راجع به این یاقوت نداشته است. هولمز و واتسون به دنبال صاحب غاز می‌روند…

عوامل این مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب پس از قسمت ویژه‌ی کریسمس به ساخت فصل چهارم مشغول خواهند شد. فاصله‌ی سه ساله‌ی فصول سوم و چهارم سریال شرلوک، بیشترین فاصله‌ای بوده که در این سریال به وجود آمده است. اگرچه این بار با اپیزود ویژه‌ای طرف هستیم که در دوران ویکتوریا اتفاق می‌افتد.

تاریخ پخش این قسمت احتمالا اواخر ۲۰۱۵ خواهد بود. فصل جدید نیز پس از تمام شدن مشغله های شخصیت اصلی داستان در سال ۲۰۱۶ فیلم برداری خواهد شد و تاریخ پخش هنوز معلوم نیست.

اولین تصویر رسمی قسمت ویژه‌ی شرلوک منتشر شد

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود