زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

اولین تجربه کارگردانی بازیگر نامزد چهار جایزه اسکار

اولین تجربه کارگردانی بازیگر نامزد چهار جایزه اسکار

اولین تجربه کارگردانی بازیگر نامزد چهار جایزه اسکار

“ستاره‌ای متولد می‌شود” (A Star Is Born) از روی فیلمی به همین نام به کارگردانی ویلیام ولمن تولید ۱۹۳۷ با بازی فردریک مارچ و جنت گینور ساخته می‌شود و درباره یک ستاره از‌دور‌‌خارج‌شده هالیوود است که به یک بازیگر زن جوان و جویای‌نام کمک می‌کند.

اولین تجربه کارگردانی بازیگر نامزد چهار جایزه اسکار

به گزارش زوم ریویو به نقل از هنر آنلاین بردلی کوپر این پروژه را از طریق شرکت خود “۲۲ گرین” و با همکاری جان پیترز، بیلی گربر و باسیل ایوانیک تهیه می‌کند و برای کارگردانی آن در حال مذاکره است.

کلینت ایستوود که سال گذشته کوپر را در فیلم “تک‌تیرانداز آمریکایی” کارگردانی کرد، از سال ۲۰۱۱ با پروژه “ستاره‌ای متولد می‌شود” در ارتباط بود. قرار بود بیانسه ناولز خواننده برنده جایز گرمی نقش بازیگر زن جوان را ایفاء کند. او بعدا به خاطر بارداری از کار کنار گذاشته شد و ایستوود نیز پروژه را ترک کرد تا فیلم “پسران جرزی” را کارگردانی کند.

هنوز مشخص نیست کوپر در “ستاره‌ای متولد می‌شود” بازی می‌کند یا بیانسه بار دیگر به کار ملحق می‌شود. راسل کرو، ویل اسمیت، تام کروز، لئوناردو دی‌کاپریو و کریستین بیل در مقاطع مختلف برای بازی در نقش بازیگر فراموش‌شده مورد توجه بودند. آخرین نسخه فیلمنامه را ویل فترز نوشته است که انتظار می‌رود کوپر آن را بازنویسی کند.

“ستاره‌ای متولد می‌شود” سال ۱۹۵۴ به کارگردانی جرج کیوکر و با بازی جیمز میسن و جودی گارلند و در ۱۹۷۶ به کارگردانی فرانک پیرسن و با بازی باربارا استرایسند و کریس کریستوفرسن بازسازی شد. فیلم آخر موفق از کار درآمد. نقش کریستوفرسن در آن فیلم را ابتدا قرار بود الویس پریسلی بازی کند، اما او با سازندگان پروژه به توافق نرسید.

“ستاره‌ای متولد می‌شود” اولین تجربه کارگردانی کوپر خواهد بود. او سال ۲۰۱۴ برای “تک‌تیرانداز آمریکایی”‌ برای سومین سال پیاپی نامزد اسکار بهترین بازیگری شد. کوپر در ۲۰۱۲ برای “کتاب بارقه امید” در بخش بهترین بازیگر مرد و در ۲۰۱۳ برای “حقه‌بازی آمریکایی” در بخش بهترین بازیگر مرد مکمل نامزد بود. او دهمین بازیگر مرد تاریخ جوایز آکادمی علوم و هنرهای سینمایی است که پشت سر هم نامزد سه جایزه اسکار (یا بیشتر) شده است.

کوپر ۴۰ ساله که در فیلادلفیا به دنیا آمده است، سال گذشته به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان “تک‌تیرانداز آمریکایی” در بخش بهترین فیلم نیز نامزد اسکار بود.‌

او کمدی رمانتیک “Aloha” به کارگردانی کامرون کرو با بازی اما استون و ریچل مک‌آدامز را آماده نمایش دارد. “آستین پوئرز در گلدممبر”، “دختران رویایی” و “Obsessed” از فیلم‌های بیانسه است.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود