زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها 8 احساس

سریال جدید نت فلیکس با نام « ۸ احساس » به کارگردانی لانا و اندی واچوفسکی که سریال ۱۲ قسمتی است بزودی از این شبکه پخش خواهد شد.

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

 

به گزارش زوم ریویو به نقل از بانی فیلم،« ۸ احساس » به کارگردانی لانا و اندی واچوفسکی نام یک سریال جدید و ۱۲ قسمتی تلویزیونی است که پخش آن از شبکه نت فلیکس آمریکا شروع شده و به زودی به چند کانال عمده دیگر آمریکا و اروپا نیز بسط می‌یابد و درباره ۸ نفر در سراسر جهان است که پس از حلول کردن یک واقعه تند و خشن در ذهنشان، قادرند به رغم فرسخ‌ها فاصله بین‌شان یکدیگر را ببینند و با هم حرف بزنند و از هر چیز مرتبط با نفرات دیگر مطلع شوند.

این ۸ نفر از پس زمینه‌ها و خاستگاههای مختلف و متفاوتی می‌آیند ولی نه فقط باید به قابلیت‌های جدید خود خو کنند و از تاثیرگذاری آن بر زندگی سایرین کسب اطمینان کنند بلکه مراقب سازمان خطرناکی باشند که شکار و کشتن آنها را در دستور کار خود دارد.

یکی از بازیگران اصلی این مجموعه دریل هانا بازیگر زن قدیمی هالیوود است که در اوایل و میانه دهه ۱۹۸۰ شهره شد و پس از ۳۵ سال بازیگری زن میانسال رو به پیری‌ای است که حضور در مدیوم تلویزیون هم برایش خوب است و نوعی افزودن بر تجربه‌هایش به حساب می‌آید.

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

هانا که در این سریال رل یک موجود فرازمینی و متعلق به سایر سیارات به نام انجل را ایفا می‌کند، در مصاحبه پیش رو درباره دلایل حضور خود در این مجموعه، سبب‌های همکاری‌اش با واچوفسکی‌ها که آنها نیز پس از سالها خودنمایی در سینما اینک از کار در تلویزیون ابایی ندارند و ویژگی‌های دیگر این سریال سخن می گوید و البته از رویکردها و روش‌های حرفه‌ای خود نیز یاد می‌کند

.

چگونه شد که جزیی از پروژه « ۸ احساس » شدید؟

روزی در ارتباط با این سریال با من تماس گرفتند و گفتند به دیدار لانا و اندی واچوفسکی بروم و من نیز رفتم صحبت از نقش‌ها و کاراکترهای مختلف این سریال شد و منجمله رل‌های جوناس و ویسپرز و در حالیکه از من خواستند برخی دیالوگ‌های ویسپرز را بخوانم، ناگهان به من گفتند که مرا برای رل انجل می‌خواهند. چند و چون آن را پرسیدم و پس از مدتی فهمیدم یک رل کلیدی و جالب است و به همین سبب از واچوفسکی‌ بابت دادن این رل به من تشکر می‌کنم

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس.

واچوفسکی‌ها هر ایده‌ای را در ذهنشان دارند و طراحی‌ها ی لازم را کرده‌‌اند اما به نظر می‌رسد برخی مسایل را با هنرپیشه‌های خود در میان نمی‌گذارند. این‌طور نیست؟

شاید هم این‌طور نباشد و شدت آن را زیاد جلوه داده باشند زیرا من دیده‌ام که برای همفکری و مشورت هم آماده‌اند.

حسن کار آنها پیشرفت تدریجی قصه مورد نظرشان در زمان تهیه فیلم است و این به سبب اتفاقاتی است که در طول فیلمبرداری روی می‌دهد و به تکوین قصه کمک می‌کند. آنها یک تصویر کلی و حتی جزیی را همیشه در ذهن خود در خصوص داستان فیلم‌شان دارند و بر همان اساس نیز جلو می‌روند اما این به معنای بسته بودن ذهن و فکرشان به روی ایده‌های تازه نیست و از هر فکر جدیدی استقبال و آن را وارد محاسبات خود می‌کنند.

در نهایت چه چیزی شما را وارد این پروژه کرد؛ داستان کلی آن، تم‌ها و روال اتفاقاتی که به تدریج در حین تشریح قصه مشخص و بیان می‌شود یا فقط غنا و جذابیت کاراکتر محوله به شما؟

در ابتدای راه فقط یک موقعیت جالب شغلی و وجود واچوفسکی‌ها بود که مرا به سوی این پروژه سوق داد و روزهای اول با تشریح وقایع از جانب آنها و سر در آوردن هر چه بیشتر از ماجراها گذشت و فقط در مراحل و روزهای بعدی بود که جذابیت‌های دیگری هم خلق شد.

واچوفسکی‌ها نیز برای شنیدن هر پیشنهاد و نظریه‌ای که فیلمشان را کامل‌تر می‌کرد آمادگی داشتند و حتی چند بار از روی صحبت‌های فردی خودمان نیز برداشت‌هایی داشتند که به پروژه و متن داستان اضافه کردند. در نهایت احساس کردم که این یک فرصت عالی حرفه‌ای برای من است و می‌شد در دنیای این مجموعه به باورهای تازه و جالبی رسید

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

هم نحوه شروع تشریح ماجراها و پخش آغازین سریال و هم روش معرفی کاراکتر شما و ورودتان به صحنه بسیار احساسی و توام با عصبیت‌ها و خطرها است. چگونه آنها را سپری کردید؟

البته کار بسیار سختی بود و آنچه مربوط به من می‌شد و من در آن احساس تنهایی می‌کردم، دشوارترین قسمت ماجرا بود. در شرایطی باید آن کاراکتر و وقوع یک اتفاق ویژه‌ برای او و ۸ نفر دیگر در سطح جهان و بهتر بگویم مطلع شدن کاراکتر من از این اتفاق را به تصویر می‌کشیدیم که داستان و متن سریال به ما و بیننده‌ها نمی‌گفت تا آن لحظه و قبل از وقوع اتفاق جدید چه رویدادهایی بر سر این کاراکتر آمده و او کدام مسیر را طی کرده تا به نقطه فعلی برسد.

وقتی اتفاق اصلی می‌افتد، کاراکتر من تنها است و جزی از ویسپرز و یوناس نیست و او باید واقعه سختی را که بر دیگران نازل می‌شود و او از آن مطلع می‌گردد، به تنهایی تحمل و تجربه کند. ما آن صحنه‌ها را هر شبی گرم در شهر گاری در ایالت ایندیانای آمریکا می‌گرفتیم.

صحنه سختی به لحاظ روانی بود و چه خوب که آن را پشت سر گذاشتیم زیرا بازگشت دوباره به آن و تجربه کردن مجدد آن مسایل انرژی و تحمل فوق‌العاده‌ای می‌خواست. البته باید تذکر بدهم که ۹ ساعت طول کشید تا آن صحنه را بگیریم. خستگی آن به حدی بود که من به مدت ۲۰ ساعت بعد از آن خوابیدم

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

بین این کاراکترها انجل با بازی شما از همه مرموزتر نشان می‌دهد و لااقل در شروع قصه این‌طور است. آیا توضیحات درباره وی قدری کم نیست زیرا ما بدرستی نمی‌دانیم او از کجا آمده و چه اتفاقاتی برایش افتاده تا به این نقطه برسد.

در ابتدای اتفاقات این انجل است که به سایرین اطلاعات و نشانی‌های لازم را درباره آنچه روی داده است، می‌دهد و تا آن مقطع کمتر کسی از تمامی وقایع سر درمی‌آورد اما بعدا اوضاع تغییر می‌یابد و توضیحات بیشتری ارائه می‌شود تا همه چیز روشن و تشریح گردد

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

آیا پایان قضایا از منظر شما همانی بود که حدس می‌زدید و یا برایتان جای تعجب داشت؟

پیش‌بینی همه چیزهایی که در ذهن واچوفسکی‌ها شکل می‌گیرد و به اجرا در می‌آید، نزدیک به غیرممکن است و ما هم نمی‌دانستیم چه خواهد شد.

وقتی هم که پایان ماجراها را به من گفتند فقط توانستم ابراز حیرت کنم و به خودم نهیب بزنم که آنها چقدر حسابگرند و همه مسایل را دیده و مطلع‌اند. شاید واچوفسکی‌ها برخی چیزها را عمدا و با قصدی خاص به دیگران نگویند و اصولا ورود به مغز آنها سخت است اما آنچه را باید انتقال بدهند تا فیلم بیشتر و بهتر جا بیفتد، می‌گویند و ما نیز بر همان اساس به حرکت در می‌آییم

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

آیا این سریال و موضوع ویژه آن یک سفر مکاشفه‌ای فردی برای شما نبود؟

چرا، چنین سفری بود و نه فقط در ارتباط با بازیگران و کاراکترهایی که داستان شرح می‌دهد. این اثر هنری کمک کرد همگی به تفاهم و وحدت بیشتری برسیم و در نتیجه به لحاظ شغلی و اجتماعی هم برای من یک تجربه و فرصت تازه و ارزشمند بود. هر کسی بیشترین تلاش خود را ارائه کرد و فکر می‌کنم که کمبود خاصی هم وجود نداشت. مشارکت در اینگونه فیلم‌ها و سریال‌ها وجود هر انسانی را کاملتر می‌کند

اطلاعات سریال جدید واچوفسکی ها ۸ احساس

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود