زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

ادی ردمین شانس اول بازی نقش هری پاتر می باشد

ادی ردمین شانس اول بازی نقش هری پاتر می باشد

zoom_review320

به گزارش زوم ریویو به نقل از فیلم فنز ؛ ادی ردمین که برای ایفای نقش “استیون هاوکینگ” در فیلم ««نظریه همه چیز»» توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کند حالا مثل اینکه چند حقه سحر و جادو هم در آستین دارد ! گفته می شود که کمپانی برادران وارنر علاقه دارد که ردمین در نقش کارکتر “نیوت اسکمندر” که کارکتر اصلی اسپین آف جدید مجموعه فیلم ها ««هری پاتر»» یعنی فیلم ««جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها»» می باشد نیز بازی کند .

ادی ردمین شانس اول بازی نقش هری پاتر می باشد

جی کی رولینگ نویسنده معروف کتاب ها و مجموعه فیلم های «هری پاتر» فیلمنامه «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» را نوشته است و چون این فیلم یک سه گانه است بر روی فیلمنامه دو قسمت دیگر هم کار می کند .

ادی ردمین که اخیرا در فیلم جدید تام هوپر یعنی «دختر دانمارکی» نقش یک دو جنسه را بازی کرده است هنوز پیشنهاد رسمی برای بازی در این فیلم دریافت نکرده است اما دیوید یاتس کارگردان اسپین آف جدید «هری پاتر» گفته است که چند بازیگر را برای این نقش درنظر گرفته ایم و احتمالا ردمین شانس بیشتری برای این نقش دارد .

داستان فیلم ««جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها»» در نیویورک و تقریبا ۷۰ سال قبل از ماجراهای “هری پاتر” اتفاق می افتد این فیلم درباره “نیوت اسکمندر” نویسنده یک کتاب خیالی به نام ««جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها»» که در مدرسه هاگوارتز تدریس می شود نیز می باشد . “اسکمندر” به عنوان یک مجیکولوژیست کسی که روی موجودات جادویی مطالعه می کند شناخته می شود .

در این فیلم علاوه بر “اسکمندر” چهار کارکار اصلی دیگر هم حضور دارد که دو پسر و دو دختر را شامل می شوند و کمپانی درحال حاضر بدنبال بازیگر برای این نقش ها می باشد .

ادی ردمین شانس اول بازی نقش هری پاتر می باشد

[jumbotron heading=”Joanne Rowling” tagline=”درباره «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» میگوید”]من برای ۱۷ سال کار خود در جهت بالا بردن اطلاعات مردم جهان درباره جادوگرها و ساحران بسیار خوشحال هستم . فیلم ««جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها»» نه یک گذشته و نه یک ادامه بر مجموعه فیلم های ««هری پاتر»» نیست اما یک توسعه برای دنیای جادوگران است .[/jumbotron]

اولین قسمت از سه گانه ««جانوران شگفت انگیز»» در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۶ اکران خواهد شد .

مجموعه فیلم های ««هری پاتر»» که از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۱۱ اکران شدند بیش از ۷ میلیارد دلار در سراسر جهان درآمدزایی کردند و به عنوان پرفروش ترین فرانچایز تاریخ شناخته می شوند .

کمپانی برادران وارنر و ادی ردمین اخیراٌ در فیلم ««صعود به مشتری»» یا همان ««ضعود به جوپیتر»» با هم همکاری کردند اگرچه این فیلم نتوانست در باکس آفیس انتظارات را برآورده کند اما این کمپانی از همکاری با ادی ردمین که هنوز با دریافت جایزه اسکار به شدت موردتوجه است بسیار خوشحال می باشد .

ادی ردمین شانس اول بازی نقش هری پاتر می باشد

۱ نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود