زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن

اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن

اخبار فصل 3 سریال The FLash حضور مادر کیتلن

فصل سوم سریال فلش با اتفاقات هیجان‌انگیز و کراس‌اور های فراوان در راه است. کراس‌اور هایی با سریال های ارو، سوپرگرل و Legends Of Tomorrow که یک دشمن مشترک آنها را در کنار همدیگر قرار می‌دهد. چون بری الن در پایان فصل سوم به گذشته رفت تا مادرش را نجات دهد و تایم‌لاین جدیدی را به وجود آورد، انتظار داریم که فصل متفاوتی را این دفعه ببینیم.

اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن

تریلری که در کامیک‌کان ۲۰۱۶ به نمایش در آمد جزئیاتی جدید از فصل سوم سریال فلش به طرفداران عرضه کرد. والی وست Kid Flash خواهد بود، سیسکو رامون ثروتمند‌ترین مرد آمریکاست و بری الن با خانواده وست کاملا غریبه‌ست. با این حال هیچ توضیحی درباره آینده Caitlin Snow ندیدیم.

خبر انتخاب بازیگری جدید برای فصل سوم فلش می‌تواند به ما نشانه‌ هایی را نمایان کند که چه بر سر سنو خواهد آمد. Susan Walters که سابقه بازی در سریال های The Vampire Diaries و Teen Wolf را دارد برای بازی در نقش مادر کیتلین سنو انتخاب شده است. به مادر کیتلین در فصل دوم اشاره‌ای شده بود و آن طور که گفته شده در سریال به نظر می‌رسد رابطه این مادر و دختر بسیار سرد است.

اما او فقط مادر کیتلین نیست. او مهندس بیوپزشکی معروف و رئیس یک شرکت تحقیقاتی بزرگ است. در حالیکه به نظر می‌رسد کیتلین هوش و استعداد مادرش را به ارث برده ولی همیشه از او به عنوان مادری سرد و می‌مهر یاد می‌کند و همین‌طور مادرش او را دختری ناشکر و سرکش می‌داند.

اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن

اخبار فصل 3 سریال The FLash حضور مادر کیتلن

در حال حاضر چیز خاصی در مورد رابطه آنها در فصل آینده نمی‌دانیم. البته گفته شده که Susan Walters چندین بار در سریال حضور خواهد داشت. به نظر می‌رسد با تغییر تایم‌لاین اصلی شاید حتی رابطه او و دخترش با آنچه که قبلا توصیف شده بود متفاوت باشد و یا با توجه به مهمإودن او در دنیای علم و تکنولوژی، حتی یکی از عناصر اصلی پیش‌روی داستان باشد.

فصل سوم سریال The Flash سه شنبه چهارم اکتبر آغاز خواهد شد.

اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن

دیدگاه‌ها برای اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن بسته هستند
محمد
۳۰ مرداد ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای اخبار فصل ۳ سریال The FLash حضور مادر کیتلن بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود