زوم ریویو | دانلود فیلم و سریالهای روز دنیا

احتمال ساخت قسمت چهارم فیلم ربوده شده قوت گرفت

احتمال ساخت قسمت چهارم فیلم ربوده شده قوت گرفت

احتمال ساخت قسمت چهارم فیلم ربوده شده قوت گرفت

بعد از موفقیت بزرگ «ربوده شده ۳» در باکس‌آفیس، امکان ساخت قسمت بعدی این فیلم ایجاد شده است.

احتمال ساخت قسمت چهارم فیلم ربوده شده قوت گرفت

به گزارش زوم ریویو ، همه واقعا لیام نیسون و فیلم‌هایش را دوست دارند، اما ساخت «ربوده شده ۴» می‌تواند ایده خیلی خیلی بدی باشد. تا به حال منتقدان بسیاری قسمت سوم مجموعه‌ فیلم‌های «ربوده شده» را مورد حمله قرار داده‌اند اما اکنون نیسون می‌گوید امکان ساخت قسمت چهارم این فیلم نیز وجود دارد.

نیسون در این فیلم نقش برایان میلز مامور سابق سیآیای را بازی می‌کند که همانطور که در فیلم اول خودش گفته بود «قابلیت‌های خیلی خاصی» دارد که میتواند برای آدم بدها خبر بدی باشد. آدم‌رباها بدانید: او به دنبال شما میگردد، شما را پیدا میکند و شما را میکشد. اما با وجود اینکه فیلم اول یک موفقیت جهانی بود، فیلم‌های دنباله آن تاثیر کمتری بر طرفداران داشته‌اند. با اشاره به این نکته، «ربوده‌شده ۳» با وجود دریافت نقدهای منفی توانسته آنقدر در باکس‌آفیس سر و صدا به پا کند که کمپانی قرن بیستم فاکس به فکر ساخت یک قسمت دیگر بیفتد.

نیسون در صحبت با فاکس‌نیوز و در پاسخ به این سوال که حاضر هست بار دیگر در نقش برایان میلز ظاهر شود یا خیر گفت: اگر مردم بروند و این فیلم را تماشا کنند و از شخصیت‌ها خوششان بیاید، من هم خیلی دوست دارم بتوانم بار دیگر با فارست ویتاکر همکاری کنم و اگر این همکاری قرار است در «ربوده شده ۴» اتفاق بیفتد خیلی هم خوب می‌شود. اما خود نیسون قبل از ساخت فیلم «ربوده شده ۳» گفته بود که شک دارد این اتفاق بیفتد: نمی‌توانم سناریوی ممکنی را ببینم که تماشاچیان با دیدن آن نگویند اوه خدای من … دوباره دختره دزدیده شد؟ به این میگویند یک پدر و مادر بد.

در حالی که شعار اصلی فیلم جدید «اینجا به پایان می‌رسد» است، اما به نظر می‌رسد که در این برهه از زمان این قولی توخالی باشد. اما به هر حال همیشه می‌توان فیلمی هم ساخت که داستان، قبل از فیلم اول را تعریف کند!

از سوی دیگر کمپانی ساخت اسلحه پارا یو‌اس‌ای که مسئولیت تامین سلاح‌های فیلم «ربوده شده ۳» را بر عهده داشت گفته که تمامی ارتباطات خود با لیام نیسون را قطع خواهد کرد. دلیل این کار سخنان هفته گذشته نیسون درباره تعداد بالای سلاح‌ها در ایالات متحده است. نیسون گفته بود که تعداد بالای اسلحه‌ها در آمریکا یک رسوایی است و حالا پارا یو‌اس‌ای در بیانیه‌ای گفته: با وجود اینکه خود فیلم سرگرم‌کننده است، نظرات داده شده توسط ستاره ایرلندی آن نشانگر عدم اطلاع فرهنگی و حقیقی او است که آزادی‌های لایحه دوم و مردم آمریکا را زیر سوال می‌برد. ما دیگر برای فیلم‌های لیام نیسون اسلحه تامین نمی‌کنیم و از تمام دوستان و همکاران‌مان در هالیوود هم تقاضا می‌کنیم همین کار را انجام دهند

احتمال ساخت قسمت چهارم فیلم ربوده شده قوت گرفت

۱ نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

You must be logged in to post a comment.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود